Dualarınızın Kabul Olduğunu Anladığınızda...

Dualarınızın Kabul Olduğunu Anladığınızda Ne Düşünüyorsunuz?

Ya da dualar neden kabul olmaz ya da kabul edilmesi gerekir mi? Bu konuda bilgili misiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Eğer duâlarim gerçekleşirse RABBİME şükrederim.. baktım kabul olmadi şöyle bir duâ ederim "RABBİM, duâlarımın kabul olmasını engelleyen tüm günâhlarımı affet" ve sabırla beklemeye devam ederim çnkü en üstün ibadet sıkıntıya sbretmektir.. ve bilirim ki kim ALLAH’a karşı takvâ sahibi olursa, ALLAH ona bir çıkış yolu ihsân eder.. asla "Elimden bir sey gelmiyor" demem sonuçta herkesin avuçlarında dualar gizlidir.. Sadece sabrederim... duâmin kabulunu beklerim.. Blki de RABBİM bana daha oyisini takdir ettiği için duâm sayesinde biri çıkar karşıma ve ben dünde kalanların neden dünde kaldıklarını anlarım, şükrederim sonuçta her çabanın nasibine düşen, yalnızca ALLAH’ın takdir ettiği kadardır...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bazı duaların kabul olmaması daha hayırlıdır. Allah bir kapıyı kapatır diğer kapyı açar. Şahsen iyikide duam kabul olmamış dediğim çok vardır. Ama çok isteyip kabul olan dualarımda ağlıyorum elimde olmadan Rabbime şükrediyorum

0|1
    0|0
  • duam kabul olunca allaha şükrederim gidip şükür namazı kılarım mutlu olurum. ama eğer kabul olmuyosa vardır bir hayır. kesinlikle zorlatma allah hayırlısını bilendir. ama bazı dualarda uzun süre sonra kabul edilir. allah duaları hiçbirzaman geri çevirmez ama hepsinin elbet bir zamanı var :)

0|0
    0|0
  • Şükrederim ama bir tek başim sıkışınca ALLAHa dua etmk doğru feğil bence.. O'nu herzaman hatırlamak lazim

0|0
    0|0
  • Duam kabul olduğunda benden mutlusu yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...