Ne yaptığını anlamıyorum.

kızın adı gamze. ben gamzeyi 2 senedir seviyorum hemde çok seviyorum. kızla hiç konuşmadım ama facede konuşuyoduk naber felan işte konuşuyoduk. ama ben bir türlü diyemedim korkuyodum ters laf eder diye. gamze tekirdağda oturuyo. yazları ailesiyle geliyo. ancak yazları görebiliyorum onu. ilk defa bu sene yüz yüze konuştuk meraba nasılsın felan. onun yanından geçerken hep bana bakıyodu. sonra bunlar gitti. bnde internetten dedim seni seviyorum diye. o kızmadı. neyse hergün konuşmaya başladık. çok utangaç ama. bir gün bana seni seviyorum dedi. çok sevindim. dünyalar benim oldu sanki. 1 aya konuştuk. onun için herşeyi yapardım oda biliyo bunu. ben istemeden numarasını verdi bende verdim. aradan 5 gün geçti. konuşmaları değişti. beni seviyomusun dedim hayır dedi. anlamadım hiç bişey sanki hergün onla değilde başka biriyle konuşuyodum. tamam dedim. sevdiği biride yok. ama ayrıldı durup dururken şimdide konuşuyoruz ama arkadşça sevdiğimi biliyo. her konuşmada aşk sözleri söylüyorum. anlasın diye ama daha yüz vermiyo. hiç bişey etmedim ama. ne olur bişey deyin ona ne söylesem tekrar bana döner. ben trabzonsporda u19 oynuyorum. futbolumu da etkiledi. nolur yardım edin. onu çok seviyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Belgesel okur gibi oldum yahu bu cinsimizin adı gamze yazları kurak kışları serin kldnsldkjdskjdsjd :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanki 15 yasinda bir cocugun yasadiklarini okudum :) oyuncak degil bu yani bu ne bicim bir kiz bir seviyor bir sevmiyor daha kendide karar verememis senin bisey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
    • beklimmi yoksa bırak gidimmi?

• Bence hic yuz vermemeye calis cunku sen ona yuz verdikce simaracak hep pesimde dolansin dicek biraz havali takil yani yine umursa ama ona gosterme havali olmaya calis sanki hic.sevmiyomussun gibi. Emin ol boyle davranirsan sana donme ihtimali daha yulsek kizlar boyledir

• üstüne düşmüşsün ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
    • napim seviyorum. bırakmak için elimden geleni yaptım. yok çıkmıyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...