Doğru insan olduğunu nasıl anlarım?

3 yıldır kimse ile çıkmışlığım felan yok ve daha elime kadın eli değmedi. Çok elzem görülen bir erkeğim, isteyenim çok ama doğru kadını arıyorum. Sizce doğru kadın, nasıl bir kişiliğe sahip olur. 20 Yaşında, beyaz tenli, vücut geliştirme ile uğraşan, 112 de çalışan birisiyim. Sizce nasıl doğru insan olduğunu anlarım karşımdakinin.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• senin kafanda belli kriterlerin yok mu? gerçi olsa da birini sevdikten sonra tüm olumsuzluklarını görsende görmezden gelebiliyosun :) işte o doğru insan oluyor :)

0|0
    0|0
    • Onu yaşadığım ilk kadın cocukluk arkadaşımdı ve ellerimde vefat etti. Bende zaten 112 yi bu sebeple tercih ettim.

• onu ben anlatamam sana.karşındaki kişi kriterlerine uyuyorsa doğru insandır. bir erkek olarak bişeyler yaşayıp yaşamadığını da ancak sen anlarsın

• Çok büyük bir çıkmazdayım sanki, teşekkür ederim :/

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• bu devirde öylesi zor

0|0
    0|0
  • Abi bu soru böyle genel sorulmayacak bir soru. Bunu sen anlarsın. Sana göre doğru olanını biz ne bilek?

0|0
    0|0
    • Kardeşim, şimdiye kadar 3 kadınla konuştum 3 ü fos çıktı. Biri aldattı. Biri aşırı çocuksuydu, diğeri aşırı serkeşti. Anlamadın sen derdimi :(

• Var abi var olmaz mı? Hem cinslerimin sapıklığından utanıyorum gerçekten...

• Böylesine bir adilik hayvanlık görmedim ya ben. Benimde bir kız kardeşim var. Sen nasıl bir yaratıksın ki bir kadının duygularını kullanarak onu yatağa sokabiliyorsun ben buna anlam veremiyorum gerçekten.

Yükleniyor...