Sevgilim ben aramazsam aramıyor ne yapmalıyım?

Kızlarr 3 buçuk aylık ilşkimm var ama çok ilgisiz aramasam aramıo yaada günde 1 kere arıo iki kere ayrılık mesajı attım bu seferde sen nie bana ikide bir ayrılık mesaj atıosun dio ayrılmıo benden çok uyuz oluorum napamm lazımm akıl verin bana konuşuorum duvara anlatsam dha iyi

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• o kız seenı sevmıyor kardesım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sana ilgisi vardır ama gördüğüm kdarıyl heyecan kalmamış bir sür arama mesaj atsrsa cevap vrrme ilgi duymuyosa araranan ol bırak o çabalasın napıım ben böleyim demesin

0|0
    0|0
  • Bırıncısı sürekli ayrılık mesajı atma ılıskının tadı kaçar. Otur böyle böyle de durumu anlat. Senin yıne azmıs , benım 4yıllık bı ılıskım var Lıse1de cıkmaya basladık bu sene mezun oldum ben. Ailesıyle de tanıstım yuzyuzeyken hersey harıka elımı öpmeler sıcaka tavırlar muhtesem bı sevgı bağı :) ama evlere dagılınca ben aramazsam merak edıp aramaz tamam kontoru yoktur derım ee ınsan ınternete gırer mesaj atar. nıye atmıyorsun dedıgımde sabah attım ya der. Tam bir öküz bunu kendısıde kabul ettı. Sövecem artık o derece. değer verdiğini hissettirmiyorsa yol yakınken bırak. Adam ıstedıgı kadını o ıstemese bıle arar. Ben böyleyım napabılırım dıyorsa gercekten sana karsı bıseyler hıssedıyordur ama bunun devamı gelmez. :(

0|0
    0|0
  • sana ulaşamamasını sağla bence, kurtul gitsin yani. 3 ayda böyle yapanın sonrasında pek düzelebileceğini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bi süre tlflarına cıkma mesajlarına cevap verme bakalım napıcak.. Seven adam aramadan mesaj atmadan duramaz ki ilgisizligi abartmıs.. bende zorlama bosver..

0|0
    0|0
  • salla be sende aynı onun gibi tepkide bulun arama sorma bakalım napcak azıcık tut kendini

0|0
    0|0
  • Yontulmamış odun işte uğraşmaya değmez :D bırak başkaları yontsun :D

0|0
    0|0
    • yontamaya çalışssamda nakattt olmuo kii ben kimseyle konuşamam dio :)

• ilk çıkıştan hemen uzaklaş. artık sana heycan lazım yenı taze bişeyler lazım. salla gitsin. sıfır irtibat yap. tamamen sıfırla

0|0
    0|0
    • tamamen sıfırlasam olucak yapamıorum dönüorum her defasında

• dönme işte. yenı birileri olucak mutlaka. artık şu parçalanmıs salak şeyden kurtul

Yükleniyor...