Bir kızın iki erkeği birden idare ettiğini nasıl anlarsınız?

bir kızın iki erkeği birden idare ettiğini nasıl anlarsınız?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• yapabılırsen bılgısayarına uzaktan yardım ve alabılırsen sıfresını face msn o bılmeyecek :) ve cep telefonu 5 dakıka ıcersınde ınternetten sıfreyı ıste kımle ne zaman konusmus en cok kıme sms atmıs bulabılırsın ama bunları yapman ıcın zaman lazım.. ayrıcaa gece ya da sabaha karsı olmadık zamanda özel nodan cagrı at :D gece uyuyormu uyumuyormu kımle konusuyor...ben ıyı yakaladım :) yalvarsada yakarsada gıttım o konustugu cocugada dedım...:D cok rahatladım dunya guzelı olsada benım ya da baska bırının hıslerı ıle oynamak agır... umarım akıllanmıstır ama sanmıyorum...

0|1
    0|1
    • Bilgisayarına uzaktan yardım nasıl yaptın onu anlamadım

• Hımm anladım başka yolu yok mu benim irtibatım yok o kadar ama sadece şüpheleniyorum..

• valla telde falan konusup sms varsa bu dedıklerımle bırde ırtıbatın yoksa zor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun bir yontemi var hatlarimizi 1 gnlune degsrymeyk teklif et ama bnu yanindauken sole ki eger bryle daha ckiyosa onla olan knusmalarni temzlemsn kabul etmezse zaten vardr bnda bir is

0|0
    0|0
  • anlayamazsınız

0|0
    0|0
    • Yo yo yalancının bile mumu yatsıya kadar ama sahtekarın mumu o kadar bile yanmaz

• Yok durex

• fazla anlayışlı ve trpsizse ^_^

0|0
    0|0
  • telefonu susmaz ise yalanlar attıgından suphe edıyorsan bı haltlar cevırıyor demektır

0|0
    0|0
  • Anlaman çok zor çünkü kızların zekası daha gelişmiştir ve erkek aldatır mantıgı oldugu için kızlar daha rahat oyun oynar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kadın aldatmak istiyorsa bunu erkeğin ruhu bile duymaz. Kadın farklıdır. Kafa yapısı mantığı farklı çalışır. Öyle bir hale koyarki seni sen kendinden süphe edersin. Ama gel görki işin icerisine korku telaş gibi şeyler girdiğinde anlarsın bunu. klasik şeyler anlamsız çıkışlar ilg kaybı ve gelen ilgiye yeteri kadar karşılık vermemesi bu sonuncu dediğim çok ciddi bir belirtidir. bütün ihtimalleri bertaraf etmene rağmen neden bulunmadıysa orada bir puştluk var demektir.

0|0
    0|0
  • salak değiller anlarlar

0|0
    0|0
  • Anlayamam onun için uzak duruyorum

0|0
    0|0
  • Bir yerde pot kırar!

0|0
    0|0
  • anlamam sazdan cazdan :)