...Yerim ki ben onu =)

Sevgilim fotoğraflarımızı ailesine göstermekten zevk alıyor sanki açıp açıp bakıyorlarmış güzel gelinim diyormuş babası annesiyle 3 kere konuştuk güzel kızım diyor. Ablası arıyor sürekli senden konuşurlar ev herkese anlatıyorlar falan diyor. Bu adam beni seviyor yahu ne dersiniz normal mi sizce bu davranışı? =)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsuuuun yürüü be kim tutar senii :d tam benim tersim :d beninki benden uzak ben gidip geliyorum 4 yıl oldu geçen annemde kızın ordaki akrabalara gitti ozman bile göstermycektm kızı düşün kız göreyim dedi 2 dk görüşebildiler öyle :d seninki iiyiymiş demek ailesini gösteriyor he :d

1|0
    0|1
    • Bizde uzağız farklı şehir muhabbeti yani=( umarım yüz yüze tanışma imkanımız olur ve güzel günler geçiririz

• aminn inşallah... teşekkür ederim yorumun ve sohbetin için=)

• rica ederim ben teşekkür ederim :)))

Erkekler Ne Diyor 8

• ban pek normal gelmedi bide ailesinin senin üstüne bu kadar düşmesi biraz şüphe verici bence cocukta bir tuhaflık olabilir cocuk hakkında gerekli bütün bilgilere sahipsen eger evet cocuk seni citten seviyo bunuda ailesine fazlasıyla yansıtmıs ondan dolayı bu kadar cok seviliyosun ailesi tarafındanda diye düşünüyorum

2|0
    0|1
    • 2 Senedir tanıyorum yeterli bilgiye de sahibim şükür en azından şuana kadar kötü bir şey görmedim duymadım. Umuyorum ki güzel şeyler olur

• ozmn dedigim gibi cocuk seni cok seviyodur bunuda ailesine fazlasıyla yansıtmıstır işallah her sey gönlünüzce olur.

• Amin inşallah teşekkür ederim.

• + aşqım fotolarını aileme gösterdim

- beğendilermi peki aşqım <3 .s.s.s

+ babam dedi o kızdan sana hayır gelmez dedi

0|0
    1|1
  • Sana aşkla bağlı, senle ilgili herşeyden mutlu :)

cut.

1|0
    0|2
    • Teşekkür ederim =)inş. öyledir ve hep öyle kalır ve sonumuzda güzel olur.

• Birlikteliğiniz daim olsun inşallah

• Aminn inşallah teşekkür ederim.

• sakat bir durum olabilir ...

0|0
    1|1
  • Neden ısrarla bitmiyorsunuz ?

0|0
    1|2
    • Ne var arkadaşım sorun ne şurda mutluluğumu paylaşıp soru sordum derdin ne

• alin bunu burdan bunu alin burdan

0|0
    1|2
  • normal degil söleyim sana

0|0
    1|2
  • pufffff okullar acilsada su ergelerden kurtulsak ya

0|0
    1|2
    • Aynen bende sizden kurtulduğumuzu sanıyordum :D

• bi git ya

Kızlar Ne Diyor 7

• O kadar içli dışlı olma kimseyle.

1|0
    0|2
    • Ben böyle olacağını hiç düşünmedim böyle şeyler yaptığını duyunca çok şaşırmıştım ama sen benim geleceğim değil misin ailemin bilmeye hakkı var dedi. Yoksa ben aramadım annesini ya da ablasını

• Normal normal aynı şeyleri ben de yaşıyorum fazlası var eksiği yoktu okurken benim yasadıklarımı yazıosun sandım bir an :) çok güzel bir duygu bende yaşadım ve hala yaşıorum üstelik bizim iş ciddiye bindi aileler falan tanıştı bütün sülale biliodu ilk zamanlarda bile hepsi cok merak ediolar.. Bu çocuk seni cok sevioo :)

1|0
    0|1
    • Canımm ya inş. sonumuz iyi olur mutlu oluruz hiç bozulmaz... =) Bu arada sizinde hayırlısı olsun=)

• Bizim daha çook ya dur ben seni ekliyim konuşalım böyle olmayacak :D

• cok guzel bir duygu olsa gerek :) seven insan zaten bunu yapar diye dusunuyorum:)

1|1
    0|1
    • Garip ve heyecanlı ve utanıyorum :D

• Normal evet :)

1|0
    0|0
  • guzel ıyı Allah tamamıne erdırsın ınsallah

1|0
    0|0
    • Amin inşallah teşekkür ederim

• çok güzel bir şey yakalamışsın kaybetme:)))

1|0
    0|1
  • evlenın çoluk çocuga karısın

1|0
    0|2
Yükleniyor...