Bir kzın başka biri için sizi terk ettiğini nasıl anlarsınız?

bir kzın başka biri için sizi terk ettiğini nasıl anlarsınız? ya da sebep olarak ne gösterir ki? bunu nasıl anlarsınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok ufak bir bahaneden ayrılır mesela ufacık bir olayı büyütüp ayrılma derecesine getirip artık olmuyo bu sefer bitti diyip seni her yerden engeller silerse biri vardır en yakın arkadaşım 2 ay önce yaşadı bunu öğrendik ki kardeşim dediği çocukla berabermiş sürtük.

0|0
    0|0
    • yaşı kaçtı bu kızın?

• kendiisi söyledi inanmayınca da yeni erkek arkadaşı.

• Yani o erkek arkadaşını ayarlayıp böyle senaryo kurmuş olamaz mı sırf o çocuktan uzak kalmak için

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma sapan sebebler senden elektırık alamadım falan gıbı anlarsın zaten ilk söze başladığında içinden bişeyler kopar gıder ozaman anlarsın başkası varrrrrrrrrrrrr dıye

0|0
    0|0
    • bu sebepleride kendi kendine bulur değil mi?

• hayat 2 yüzlüdür maddi durumun müthişse herne hikmetse kızlar kopamaz etrafında pervane olur.kelkafalı gbekli ol hiçbi nemi yok kızlar rahat etmek ister en iyi giysiyi en iyi evde oturmayı kısacası herşeyin rahatını lüxünü isterler,ama kim ne yaparsa yapsın ben o aşkın masumluguna aşkın peşinde koşanlardanım bulana kadar devam :=)

• en önemlisi zamaan. Başka birisi olduysa kısa sürede

0|0
    1|0
  • Flört dönemindeydık. Tam adı yoktu bizimkinin masum ve güzeldi hersey. 21 yasındayım bende. Onu seviyorum o da beni seviyodu. Ama ben hıc saygısızlık yapmamıştım o benim canımı yaktı bende ona caktrmadan gözunun önünde sevgli yaptım. Hıc suçum oldgnuda düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Peki sebep olarak ne gösterdi

• Konusmadık konusmuyoruz aynı ortamın ayrı düşmanlarıyız suan

• ayrılamak için bahaneler sunuyorsa ...

0|0
    0|0
    • mesela bahaneden kastın bir iki örnek verir misin?

• eğer kırmışsan çok özür kar etmez

• Kıracak bir şey söylemrdimki öyle ağzımdan kaba saba cümleler çıkmadı hiç

• Hmm şıp diye anlaşılır :-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi kızlar ikiye ayrılır dostum namuslu kızlar ve kaşar kızlar o yüzden kaşar kızlarla çıkarken elleşmeye bakıcan memesini falan ellicen kızdan oldukça yararlanıcan zaten birgün ayrılıcağını bilirsin yani

0|0
    1|0
Yükleniyor...