Maçta ciddi ciddi sizi kim hayal kırıklığına uğrattı?

Riera,Burak ve Sneijder beni cidden uğrattı ki..Riera'ya laf etmemem gerek maç eksiğini göz önünde bulundurursak..

Drogba'ya geçmiş olsun,Umut SAĞOLSUN,

TÜM CAMİA GURUR DUYSUN

FORZAGALATASARAY <3

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• orayı terk eden taraftarlar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• buragın bıselere kafayyı taktıgı belli belki transfer ıstıyordu olmadı belkı f.terım belkı 11 de oynamaması falan. ama madem kotu umut gıbı frmda bırını oraya koyacaksın. burak bıze lazım ama smdı kotu durumda braz kenarda durmalı bence. sneijderde daha cok oyuna gırmelii.. ama en buyuk hayal kırıklıgı dany. gereksız calımları son adam olusunu unutup krıtık hataları yapması. tvde degl ama cıplak gözle dany ızleyen herkes bende dahıl bu adam galatasarayda nasıl oynuyor dedırttı. riera iyiydi bence hatt galatasarayn en ıyısıydı bnce..

1|0
    0|0
  • Riera güzeldi bence..

Burak,sneijder ve en kötüsü cheijdou'du ona verilen okadar paraya yazık yemin ediyorum.Hangi akla hizmetle alınmış bir oyuncu anlamış değilim.Adam dün hiçbirşey yapmadı.Kötü dedikleri danny dün bence bizim için en iyilerinden biriydii...Burak'a lanet olsunn zatenn.Şu adamı oynatmak yerine umutu oynatsaydı daha iyi olurdu.

1|0
    0|0
  • Riera mı ne rierası sen iyimisin adam müthiş oynadı sahanın en iyilerindendi bence Sneijder 1 2 net pozisyon verdi Burağa ama Burak çok formsuz artık bu adamın yedeğe girme zamanı geldi Umuta yapılan haksızlıktır bu adam pres yapıyor koşuyor bize böyle adamlar lazım Uefa Kupasını aldığımız dönemde dikkat edin Türk oyunculardan kurulu ve agresif oynayan bir takımla kazandık bence ne Drogba ne Sneijder bunlar sadece yıldız Türk insanın o agresif futbolu hırslı oyunu herzaman farklıdır sana şu kadarını söyliyim Drogbada olsa birşey fark etmicekti çünkü onlar 2 0 dan sonra buraktılar ama biz öyle değiliz işte ne maçlar gördük çevirdiğimiz bence Umuta daha çok şans verilmeli unutmayınki biz ilk şampiyonluğumuzu Necatiyle Elmanderle aldık bize baskı ileride baskı yapan adamlar lazım Drogbanın kariyerine saygım sonsuz ama Fatih Terim yıllardır takıma geçirdiği şey ilerdeki adamların hep baskılı pres yapan futboldur Drogba ileride o müthiş baskıyı yapamıyor Burak desen top bekliyor Umut tarzı adamlar lazım bize bizim ilk seneki kadromuz olucaktı burda Semihli Ujfalusili Necatili kadro burda şu takıma bin basardı belki yenilirdik ama en azından 4 3 5 4 yenilirdik mücadele ederdik

1|0
    0|0
  • Sezon başından beri beni tek hayal kırıklığına uğratan Selçuk.

Chedjou, Engin ve Burak beklentilerimin olmadığı oyunculardı hayal kırıklığıda olmadı.

Sneijder'in hazırlanmasını beklemekten ömrüm çürüdü zaten.

Eboue desen sezon başından beri garip oynuyor.

Danny'e lafım yok adam Chedjou'nun müdehaleden kaçması Riera'nın adam kaçırması yüzünden hata yapan o görünüyor adam ne yapsın herşeye yetişmeye çalışıyor hata yapması gayet doğal.

Umarım 4-3-1-2 oynadığımız son maç olur en büyük hayal kırıklığı bu oldu aslında.

1|0
    0|0
  • Burda Dany´e ağır eleştirilerde bulunuyoruz ama Chedjou ondan daha beter Dany en azından toplara giriyor Chedjou topa müdahele etmeye bile üşeniyor bu sene Burak´ta çok büyük düşüş var ve hal ve hareketleriylede kendini birçok taraftardan soğuttu

1|0
    0|0
  • Chedju çok ciddi para verildi ciddi de maaşı var ama pek hak etmiyor gibime geldi umarım toparlar.. Sneijder de tam bir fiyasko ne düzgün defans yaparken görüyorsun nede atak..Boş adam ya ne olacak böyle :S Amrabatta çok sinirmi bozuyor 27 yaşına gelmiş 9 milyon Tl bonsevisi vardı yanılmıyorsam ama gel gör ki 1 milyonluk futbol oynamıyor yoksa ben mi çok şey bekliyorum anlamadım ki :S

1|0
    0|0
  • katılın katılmayın bence takımı bu hale getiren drogbadır.

birincisi frikik yüzünden önce selçuk inanı küstürdü (bütün frikikleri barajdan dönüyor) selçuk oynamayınca burak zaten ölü gibi.

ikincisi yıllık 4 milyon euro+ maç başı=10-15 trilyon lira arası takım içi dengeyi bozdu çoğu oyyuncu oynamıyor

1|1
    0|0
  • gözlerim sabriyi aradı

1|0
    0|0
  • İlk yarıda real madrid beni hayal kırıklığına uğratacaktı ki 2. yarıda asıl oyununu sergiledi. Ve içimden geçen skor oldu:D

0|1
    1|0
  • Bireysel olarak bakamıyorum olaya maalesef

Çünkü ben ortada sistematik bir taktik göremedim, herkes bireysel halindeydi, hiç yardımlaşma göremedim, topu kanada at, sonra geri defansa yolla, bu yani.

1|0
    0|0
  • Chedjou ve dany igrenc otesiydi rietada bnce oynamamaliydi

1|1
    0|0
  • balım kusura bakma ama çok gülüyom buna yaa :D link

0|2
    1|0
  • riera takımdaki en iyi adamdı be kaçtane kritik hamle yaptı savunmada ileri çıkarkende yardımcı oldu .hayal kırıklığı sneijder burak ve chedjou oldu.

1|0
    0|0
  • ronaldo çok şaşırttı beni oynamadı doğru dürüst Balede o kadar paraya 25 dakikada sadece bir çalım bir saçma sapan bir şut ile oynaması beni şaşırttı.

0|2
    1|0
  • danny shalke maçında yaptığı hatanın aynısını yaptı eboue de vleminxe yaptıgı hatanın aynısını yaptı gerisi gayet iyiydi melonun kafa vurusu uzaktan sutları topu tasıması gayet iyiydi

1|0
    0|0
  • Terim gitmeden Gs ye rahat yok. Kendinden beş kat güçsüz rakiplerden 1 puan aldık diye sevinen takım çıkarmış saolsun. Bursa deplasmanı olmuş ikinci kadıköy...

1|0
    0|0
  • Bence Fatih Terimin Hataysıyd kadro böyle olmalıydı engin yerine bruma yı alsaydı forvete ya da drogba sakatlanınca yerine brumayı alıp enginide çıkarıp amrabatı alması süper olurdu.

1|0
    0|0
  • Bence dün gece Real Madrid hayal kırıklığıydı ve buna rağmen bu kadar basit hata yapan ve 3lig takımı gibi oynayan Galatasaray iki kat daha hayal kırıklığı

0|0
    1|0
  • bjk liyim ama bence burak ilk 11 de oynıyacak adam değildi sadece yürüdü adam bide forvet olucak maçın başında burak ın yerine umut olsa daha farklı olurdu bence

1|0
    0|0
  • Beni eboue hayal kırıklığına uğrattı.

1|0
    0|0
  • riera neden hayal kırıklığına uğrattı ki? en iyi oynayanlardan biriydi.

chedjou çok kötüydü, selçuk ve melo da öyle.

1|0
    0|0
  • Fatih Terim.

Yapacağı hamlelerle en azından 6 yememize engel olabilirdi.

1|0
    0|1
  • takım halınde kötüydü

1|0
    0|0
  • beni FATİH TERİM uğrattı çüünkü

Burak gibi kazma bir forvetle başladı.

1|0
    0|0
  • eboue

1|0
    0|0
  • G.Saray'ı oynatan Drogba zaten.O olmayınca diğer bütün oyuncuların performansı düştü doğal olarak.

1|0
    0|0
  • burakı nasıl beğeniyosun anlamıyorum dilara

1|0
    0|0
  • Takım olarak GS çok kötüydü ...

1|0
    0|0
  • gs nin kendisi fbliyim ben drogba yoksa gs yok gibi

1|0
    0|0
  • Riera yı beğenmeyen tek tipoloji sensin sanırım. Tebrikler! Gerisini okumadım zaten

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• burak'ın kaçırdığı goller beni çıldırttı kaleciyle karşı karşıya geldi o gol kaçmazdı yani drogba gidince real madrid bizim tarafta oynadı ilk maçta böyle isek diğer maçları düşünemiyorum :/ Allah yardımcımız olsun..

1|2
    0|1
  • Hayal kırıklığı olmadı.

Beklediğim gibiydi.

0|0
    1|3
  • düzelicek inanıyorum eski günlerimize dönücez.

1|1
    0|1
  • gs li arkadaşlar inanmışlardı ama biz söylemiştik,açıkçası çok şaşırmasam da kötü oldu.

0|0
    1|1
Yükleniyor...