Erkekler hoşlandığınız kişiyi ne sıklıkla düşünürsünüz?

Mesela birinden hoşlanıyorsunuz henüz tanışmadınız ama birbirinizin kaçamak bakışlarını yakalıyorsunuz. Merak ettiğim şey böyle birini sadece gördüğünüzdemi hatırlarsınız yoksa onunla ilgili hayaller kurarmısınız? Benim aklımdan çıkmıyor mesela dün gece maç izlerken keşke dedim beraber izleseydik yanımda olsaydı. Bu şekilde düşünceleriniz olur mu ? Yoksa daha rasyonel mi davranırsınız?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah uyandığımda aklıma gelen ilk şey, ve gece uyurkende düşündüğüm son şey... Sabah güneş doğmadan olan hava en sevdiğim havadır. Hele o rüzgar. Özgürlüğü huzuru hissettiriyor. Ve ben o rüzgarda onun kokusunu duyuyorum. Gerisini sen düşün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seviyosam her klavyenin tuşuna bastığımda. biraz yavaş yazarım ama idare etsin canım o da :)

0|0
    1|0
  • Bir bardak suyu içtiğim sürede bile milyon kere geliyor aklıma ! gerisini sen yor

1|0
    0|0
  • Evet düşünürüm, etkilendiysem hayallerde kurarım, fakat çok da kaptırmam yani, odak noktam haline getirmem :)

Bir anlık mutluluk, ilgi işte, devamı gelmediği müddetçe düşünmenin anlamı yok :)

cut.

0|0
    0|0
  • Hoslndgm brni hic aklma gelmez ama bri var ona sevgiyle bglndm hergun aklmda her zmn dsnuyrm

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsan 2'de 1 aklına geliyor uğraşılcak iş değil açıkçası...

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama istemsiz bir şekilde aklıma geliyor keşke yanımda olsa falan diyorum

• hiç çıkmaz aklımdan :))

0|0
    0|0
  • Azdığımız zaman

0|0
    0|0
    • O azma sebebi zaten :) duygusal manada diyorum

• hep yanında olmasını istersin ama evlendikten sonra aradan 2 sene geçsin böyle düşünmezsin.ozaman aşk yerini saygıya bırakıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...