Romantik erkekler kendilerine ne yapılmasını isterler?

aşık olduğum çocuk en yakın arkadaşım hani erkekler kızlara aşkını ilan etmek için birşeyler yaparlarya romantik erkekler kendilerine ne yapılmasını isterler böyle bir konuda

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şey benim başıma geldi . Kankamdı o benim en yakın arkadaşım en iyi anlaştıgım insandı o... Bi gün cesaretimi toplayıp msn'den onu çok sevdiğimi söyledim. O ise başkasını sevdiğini söyledi. Dünyam başıma yıkılmıştı. Sonra sınıfa gelincede garip garip bana bakmaya başladı. Ben onun gözünde çok küçük düştüğümü sanmıştım daha sonra şaka yapmıştım falan diyerek geçiştirmiştim bu olayı yeniden kanka olmuştuk. Ama işte onun için aslında hiçte böyle olmamış. Oda benden hoşlanmış. Çünkü en iyi anlaşan bendim onunla . Birçok ortak yönümüz vardı. Ruh ikiziiydik resmen. Ve o hoşlandığı kızdanda vazgecmişti . Çünkü artık beni seviyordu. Daha sonra bana benden hoşlandığını çok sevdiğini söyledi ben ise inanamadım, inanmadıgımı söyledım ve onla sadece kanka olabılcegımızı söyledım. Ve sevdiğim halde o tam 2 yıl peşimde koştu. 3.yılda ise benim için yaptığı bir çok fedakarlık,kavgalar vs.'leri düşününce kabul ettim teklifini. İlk başta yapamadım. Aradan 3 yıl geçtilten sonra meğer kanka olarak görmeye başlamışım onu! Birçok kez ayrıldık barıştık. Sonra tam onu sevmişken... Benim onun en yakın arkadaşını sevdiğimi ve onun için onunla çıktığımı söyleyen sırf bizi ayırmayı isteyen birine inandı.Bi çok kez barışmak istedim ama olmadı. Ve şimdi mi ne oldu ikimizde 5 aydır konuşmuyoruz. Birbirimizin yüzüne bile bakmıyoruz. Ama bi yandan nefret edıyorum ondan bi yandanda seviyorum. Bence sende zaman kaybetmeden ona söyle .Sonra çok geç kalabilirsin. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• mum ışığında romantik bi akşam yemeği olabilir...

0|0
    0|0
  • romantik erkek mi öyle bir erkek yok sadece numara yapıyorlar.. gider söylersin en etkilisi bu olur

0|0
    0|0
    • ben daha etkili bir jest istiyorum

• Önemi yok :)

• bir şey yapmana gerek yok... illa ki bir mücadele vermek istiyorsan, her zaman her daim yanında ol... eğer senin varlığını hissetmiyor ve kendisi için en iyi değerin sen olduğunu farketmiyorsa hata ende değildir ki.?

0|0
    0|0
  • direk söyle, hEee aynen öyle direk...

0|0
    0|0
  • fazla düşünme hele bi normal çıkmaya başla kabul ederse sonra yaparsın jestini

0|0
    0|0
  • Bence direk söyleyin hoşlandığınızı ama arkadaşlığınız bitebilir onuda düşünün.

0|0
    0|0
  • Git söyle ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...