Kasıklardaki tüyleri ağrısız nasıl alırsınız?

bayanlar bir yardım edin lütfen ! ben vajinamın üst kısımlarını makine ile alıyorum alt kısımlarını eldivenle .. ama eldiven çok zaman alıyor ve hiç ağdaya alışık diilim .. hiç almadım yani alsam acır mı ? ne önerirsiniz azaltıcak bişi ve ağrısız bişi özellikle de alt kısımlar için ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ağdacıya git 5 dak.da halletsin kendi kendine çektiğin eziyete yazık. emla krem kullanabilirsin aldırmadan uyusturuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dermatolog olan bir yerde lazer epilasyon yaptır.Fiyatlar düştü iyice.Geçici çözümlerle uğraşma.

0|0
    0|0
  • uyuşturucu sprey kullanırsanız bu problemi ortadan kaldırmış olursunuz.

0|0
    0|0
  • bayan kuaförüyüm bana gelebilirsin yardımcı olurum:)artık böle dicem ya

0|0
    0|0
  • eldıvenle nasıl alınır ya

0|0
    0|0
  • Vajina aldırmak=)

0|0
    0|0
    • :) anladın işte

• başlığın altındaki yorumunu görünce anladım.ilk başta cidden vajinanı keseceksin sandım ki başlık öyle=)

• üff naptın ya mideme bişiler oldu

0|0
    0|0
  • meraktan soruyorum bağışla. eldivenle derken yoluyor musun yani ? tutup tutup elinle çekiyor musun ?

0|0
    0|0
  • Kadınların bu derdi çok fena epilator alın kaliteli birşey olsun.

0|0
    0|0
    • önemli olan epilatör diil ağrısı .. aşağı kısımlar onla alınmıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi ağda ile alın. ben jiletten döndüm çok rahat ettim. bi kere alıyon bir ay rahat ediyosun. ewt ağda acıtıyor. fakat eczanelerde bi krem satılıyor. ağda yapmadan bir iki saat önce onu sürüyorsun uyuşukluk gibi bişey oluyor. ağda yaparken canın acımıyor. bence dene ve gör...

0|0
    0|0
    • alt kısımları da alabi,liyormusun böyle ? rislki diil mi bende ağdaya dönmek istiyorum ama alt kısımlardan korkuyorum .. sen hangi ağdadan kullnıyorusn ve o kremn adı ne söylermisin ?

• kremin adını bilmiyorum eczanelere sorarsan verirler. ben kuaföre aldırıyorum. ilk başlarda biraz kuaföre git kendin yapamazsın. inanki 4 aydır gidiyorum. çok rahat ediyorum. tüy dökücü keremleri, jiletleri rüyamda bile görmek istemiyorum... o rahatlığın tadına varacaksın ...

• çekıyomsun aboww canmı dayanır gız ben jiletle alıyorum:D

1|1
    0|0
    • o çoğaltıyor ama bir de sertleştiriyor

• jilet mi iğrenç batıyor onlar sonra sakal gibi uzak durulması gereken organ haline geliyor..

• sendmeı adayla alıyon:D

Yükleniyor...