Hamilelik korkusu yaşayan var mı? Kızları ilgilendiren bir konu.

kızlar hamile olmak istiyor musunuz? geçen gece rüyamda hamile olduğumu gördüm ve ağlayarak uyandım.içimde bir canlının yaşamasına bile tahammül edecek durumda değilim.benim hamile kaldığım gün hayatımın berbat günü olucak sanırım.benim gibi böyle korkusu olan var mı?

Güncellemeler:
nefret ediyordum resmen.yapıştın içimde kaldın istemiyorum seni diye bağrıyordum ağlayarak.normalde de istemiyorum hiç.

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

• bende korkuyorum ama korkumun tek sebebi acaba çok zorluk çeker miyim hamileyken, yerimden kalkabilir miyim, bana ağırlı verir mi, onu taşırken yanlış bir hareket yapıp istemeden ona zarar verir miyim... vs vs. onu doğurduktan sonra ona iyi anne olabilir miyim, psikolojisini bozacak şeyler yapar mıyım, yanlış bir eğitim vermekten korkuyorum. yoksa düşünsene küçücük minnacık şirinler şirini bir bebiş. o senin ya anne diyor sana, sana saygı duyuyor. mükemmel birşey. annelik duygusunu tatmadığım için bilemeyecem ama daha küçücük bebişleri çok seviyorsak o dahada mükemmel bir duygu olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• psikologa git..

0|0
    0|0
  • Daha çocuksunuz istemiyor olmanız normal , büyüdüğünüz zaman düşünceleriniz değişir .

0|0
    0|0
  • niye kizlari ilgilendiriyormus arkadas? her bulusmamizdan sonra ( uzakta yasiyoruz) ben ondan daha cok yusufluyorum.

0|0
    0|0
  • hastalığının kaçıncı evresindesin acaba.

0|0
    0|0
    • hastalığımın adını da söyle bari çok biliyosun ya !

• her şeye hasta diye isim takmayı ne seversiniz.

• ben tanı koymadım.bu arada kızıyıyosun ama gerçekten dr.gitmeni öneririm bu tarz düşünmen bence hiç sağlıklı değil ilerleyen zamanlarda evliliğini etkileyebilir.

• bır kadın ıcın yasayacagı en ustun duygu umarım yasarsınız

0|0
    0|0
  • vahim bir durum bu düşünceler devam ederse pisikolojik bir tedavi görmen gerekir herkez çocuk sahibi olmak isterken sen nefret ediyorsundur

0|0
    0|0
  • niye çiftleşiyon ozaman yada denetimini düzgün yapamıyon.

0|0
    0|0
  • ılıskıye gıremeden nasıl korkuyorsun

0|0
    0|0
  • Bence böyle düşünme ileride istersin bu seferde olmaz çok üzülürsün.

0|0
    0|0
  • öyle içinde rap yapmıyor niye abarttın bu kadar

0|0
    0|0
  • o zaman hamile kalma mecbur degilsin.

0|0
    0|0
    • evlendikten sonra erkekler bir evlat istiyor ama :(

• o zaman istemeyen birisi ile evlen. buna tahammulun yoksa sirf cocuk istiyor diye cocuk sahibi olursan 3 kisinin hayatini karartirsin, esinin de kendinin de dogacak cocugun da.

Kızlar Ne Diyor 20

• Anneme sorduğum zaman sıkıntılarınıda anlatmıştı mutlu olduğu anlarıda.Doğum hiçbir canlı için rahat olmuyor ama ALLAH öyle bir sabır veriyorki insana o an o acıyı bebekten doğduktan hemen sonrasında unutuyormuşsun.Bunu doğum yapan bir çok arkadaşımdan dinledim ve hepside aynı şeyleri söyledi.Eğer doğumun verceği acıdan korkuyorsan tıp çok ilerledi acısız doğumlarda var tamamen acısız olmasada acıtı en aza indiren yöntemler var.Sen bence doğurmakran ziyade bebek karnındayken rahatsız olucağın düşüncesindesin.Yanılıyorsun eğer öyle bir durum olsaydı dünya nüfusu artmazdı her bayan anne olmak istemezdi gördüğüm ender insanlardan birisin.

0|0
    0|0
  • Hamıle kalmayı ıstememek ayrı bısey, Hamıle kalmaktan ,cocuk dogurmaktan nefret edıyorum demek ayrı bısey. Yasadgın bı durumdan, gördgun veya duydugun bıseyden dolayı bılınc altında bole bı durum olabılr . Psıkologa gıtmende yarar var . Dogurmak zorunda dıılsın herkes anne baba olmak zorunda dııl ama allahın yarattıgı,can verdgı bır canlıyı da asagılaman hıc hos dııl . O da ınsan sen de ınsansın .

1|0
    0|0
  • Ben derim ki,içime yapıştı diye düşünme. Doğurduğunda dünyaya gelecek o minik masum şeyi düşün :) Çok klasik olacak ama,unutma; hepimiz bir aralar oradaydık =)

Hem eğer ilişkiye girdiğin adama karşı birşeyler hissediyorsan, içinde ondan bir parça olduğunu düşünebilirsin. Benden sana tavsiye..

0|0
    0|0
  • Anne olmak herkese nasip olmaz zaten.. Doğura bilirsin lakin annelik vasıfını herkes taşıyamaz...

Bir gün yavrunun babası, olmasını istediğin kişiyi bulduğunda, çok dua ediceksin onunla ortak bir bebeğe sahip olmak için.. Şimdi böyle şeyler söyleme dua yerine geçer.. Çok üzülürsün..

0|0
    0|0
  • İnşallah ileri de anne olabilirim.

0|0
    0|0
  • hazır değilsin demek birgün hazır olursan öyle düşünmeyeceksin

0|0
    0|0
  • şu anda yok

0|0
    0|0
  • nasıl berbat o mucıze bırsey mantıklı deıl pısıkolağa gıt saglıksız dusunemıyosun eeyr gıtmezsen anne oldugunda ılerde saglıksız bır anne olup bu dusunceyle cocougunda psıkoljısını ald ust edbılırsın

0|0
    0|0
  • Evlenince tabiikide isterimm

0|0
    0|0
  • ya sevdıgımle benden bı parcaya ben omru adarım be.bu bayanlara verılen buyuk bı nımet bence. ne korkması zamanı gelınce sabırsızlıkla bekleyecegım bebegımı

0|1
    0|0
  • sanırım daha olgunlaşmamışsın..herşeyin bi zamanı vardır ..merak etme zamanı gelince hamile olmayı isteyeceksin.. :)

ileride ki bi zamanda ben de istiyorum :)

0|1
    0|0
  • Zamanı geldiğinde en çok istediğim şey bir bebek :))

0|0
    0|0
  • nie istemiyorsunki ben aksine çok istiyorum nerde bebek görsem alıyorum kucağıma sevmeden geçemiyorum psikologa gitmem gerek bence normal bişi değil

0|0
    0|0
  • Korkmam.

0|0
    0|0
  • Zamani degil bence belki simdi korkuyorsun ama korkacak bisey yok bence..

0|0
    0|0
  • bende korkarım :(( en iisi evlatlık

0|0
    0|0
    • Korkacak bir şey yok canım. Bizden bir parça küçüçük düşünsene. Oy kıyamam. :)

• içinde hep geziyo ama sonra ben ona bakmam ki hep sigara kahve 2 günlükken vefat eder :((

sonra ben katil olurum :(((

• evet cok korkuyrm ben bakamam cok bencılım cokkkkkkkkkkkkkkkk!

0|0
    0|0
    • nefret ediyordum resmen.yapıştın içimde kaldı istemiyorum seni diye bağrıyordum.normalde de istemiyorum hiç.

• bir şey olmadı.çocukları severim ama hamile kalmak istemiyorum :(

• nednkı zamanı gelınce elbet olr bnde sormluluk almk ıstemıyrmmm

• Şu dünyada en çok sahip olmak istediğim şey evlat.

0|0
    1|0
  • Hamile kalmak gibi bi mecburiyetin yok.

0|0
    0|1
  • aynen bende düşünüyorum tv de bakıyorum millet sevinerek hamileyim haberi veriyo falan şimdi evli olsam ve hamile kalsam ağlamaktan duramam sanırım ama ben bakamam diye korkuyorum ona zarar veririm istemeden tutaman biyeri acır falan o yüzden :( yani allah isteyenlere versin ne diyeyim ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...