Orta sınıf olduğum gerçeğine rağmen neden bu sohbet?

İş arkadaşımdan hoşlanıyorum.meslektaşız ama o ticaretle de uğraştığı için iyi paralar kazanıyor.ayrıca benden kıdemli olduğu için birikimi de var.bense daha yolun başındayım.ailem de orta sınıf.ondan hoşlandığımın farkında ama başkasına aşık ve evlilik planlıyor.buna rağmen başkasına ilgi duymam başkası ile evlilik planlamam fikri sanki onu rahatsız ediyor.dün bir memurla evlenme ihtimalim olduğunu söyledim ona.bugün benimle yaptığı sohbet pahalı mücevherler ve pahalı oteller oldu.tektaşı markalı yerden istemeliymişim.balayına da gecesi bin lira olan bir otel tavsiye etti.memurla evlenirsem eşimin bunları yapacak imkanı olmadığını bilerek bunları tavsiye etmesinin amacı ne olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle arkadaşın dediği gibi parası ile götü kalkmış biri.

Yok marka olacakmışda yok gecesi şu para olacakmış. Önce insan olsun. Hayırlı mutluluklar dilesin. hayırlı geçim dilesin.

Varsayalım kendini kasdediyor, öyle bile olsa param var diye böyle hava atan adam zaten adam değildir onunla yuvada kurulmaz. Geçim en başta insanlıkla olur aşk ile olur saygı sevgiyle olur, bunlar tam ise sonra parayla geçim olur. Laf etmiş balkabağı vur beline kazmayı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O küçücük beyniyle aklı sıra ezmeye kalkıyor...

0|0
    0|0
  • çünkü seninle sevişmek istiyor...doğru söyle yattnmı :)

0|0
    0|0
  • parasıyla gotu kalkmıs kardeşim ondan bı hayır gelmez!

0|0
    0|0
  • ülen aklınız parada beeee:S

0|0
    0|0
    • ona dedim sana değil haaa...

Kızlar Ne Diyor 2

• adayla dalga geçmiş gibi

0|0
    0|0
    • peki neden dalga geçiyor.herkes iyi kazanmak zorunda değil.bana düşman da değil.

• Bazı insanlar, karşısındaki insanın kolundaki saatin markasına değer verir. O saati taşıyana değil. Bu gibi şeyler işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...