Anlayan ilgilenen herkes baksın..şeffaf ağzı dar şişe arıyorum. nereden bulabilirim.

özellikle bu linke bakın. bunun adı nedir ve nerelerde satılır. acil lazım..

link

Güncellemeler:
çok zor bulunuyo. bulana helal olsun derim yani..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|1
    • zormu bulunuyor 15 dakikada buldum

• yapılışını anlatmıyorum. arkadaşım içine direk balık atma olayları değil. basit birşey olsa yapmam zaten. ve sen. balıklar hakkında ne kadar bilgi biliyorsun ki. suyu var yaşayacağı süre ve ortamını bilsen kesinlikle böyle konuşmazsın. daha önce gönderdim bitti bu hediyeme. süsleme durumları var. tiyo veriyim slikon tabancası ve perde. sana inat yapılışını anlatmayacağım. şunu bil herkes derin düşünemez. hayvan sevgisi deyipde geçiştirme ortalığı karıştırma. dışarda sokak kedilerini besliyorum.

• Benim dev akvaryumum da oldu,terasımıza havuz da yaptık.Babam dekoratördü,yani bilmeyen biri değilim.Perde yapıp aradan şişeyi göstereceksin muhtemelen.Yazık...Derin düşünemediği kesin o zaman sevgilinin de.Hem neden aynı şeyi ikiliyorsun ki? Değişik bir hediye düşünemiyor musun? ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• üstüne mi oturucan?

0|0
    0|0
    • içine balık koyacazz. acil yaa sevgilime suprz

• akvaryum almayı dene ya da faunus..aslında faunusta dahi 3 günde ölüyorlar ya bu şişede heralde 24 saat zor dayanır :)

• siz napacanız bana özellikle bu lazım. bulabilen varsa yorum atsın.. bulmaya gelince kimse bulamıyo nedense..

• Laboratuar şişesi bu ama yazık edersin zavallı balığa :/

urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan-petshop/dekoratif-mini-akvaryum-ucretsiz-kargo-69306297

0|1
    0|0
    • bu değilkii...

• Tmm ozellikli balik ariyorum. Hepsini ayarlayim halledince gndrrm.

Sure 20 gun zaten

• Daha yapamadın mı? :)

Erkekler Ne Diyor 3

• dibi düz balon muhtemelen 500 ml yeryüzünde bulunabilen en kolay laboratuvar sarf malzamasi. borucam, ısolab, teknik cam, symax, yılda milyonlarca üretiyo. karşılaşmaman talihsizlik illa almak istersen linkten yardım ederler link

0|0
    0|0
  • napcan ki :D

0|0
    0|0
    • beta balığı koyup sevglime gönderecem . acil lazım kardş. hiçbiryerde bulunmuyo..

• valla bilmiyorum ki reis hiç işim olmadı şişeyle falan :(

• bulundu kardş saol ya...

• Birmilyonculardan bulabilirsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...