Real Madrid - Galatasaray ?

Bence Galatasaray tam olarak gücünü gösteremedi. Onları UEFA süper kupa maçında yenıp kupayı aldıgınıda biliyoruz ve bikaç defa daha. Hoş olmadı diye düsünüyorum. pis pisine yenildik. Sizce ?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray geçtiğimiz 2 yılı aratıyor. O domine eden Galatasaray yok bu sene. Birşeyler eksik veya kopuk ama ne bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum. Zaten hafta sonu maçtan sonra Terim'in koltuğu iyice sallanmaya balayacaktır :))

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yanlış anlaşılmasın akıl vermek taktik vermek değilde ben olsaydım drogbanın yerine amrabatı alıp oyunu kanatlara açmak yerien umutu alıp aynı sistemle devam ederdim yenilsek bile skor böyle olmazdı çünkü drogbaının çıkması ilerde baskı kramayıp realin geride rahat oyun kurup ileri çıkmasına neden oldu hemde burağı yönlendirerek pozisyona sokuyordu en azından rahat çıkamaması için realin bir tehdit oluşturuyordu ama amrabatı alıp orta sahanın gücü düşünce gol bulmak yerine gol yemeye başladık elbetteki bunda defans bloğunun biretsel hataları var ama ileride baskı kurulamayınca bizim çabalarmız boşuna oldu sneijder ortalıkta yok önemli bir hamlesini göremedik yoklara oynuyor enginin performansı yeterli değil riera dany enginin oluşturduğu L şeklindeki blok ronaldoya karşı etkili olamadı dany hala daha bireysel hata yapıyor topu çok ayağında tutuyor hala yeterli düzeyde değil hep kendi hatalarımızdan alda at dedik onlar pozisyon bulmadı biz al git biz atamıyoruz siz atın baari dedik .burak hala dahaeski burak olamadı burağın derdi neyse çözülmeli yoksa takım adna oynamıyor şahsi de oynamıyor hani oynayayımda prestijim yükselsin ronaldo dakka doksan hala gol atma derdinde bizimkiler bitsede eve gitsek derdinde neyse hayırlısı ki hayırlısı olduğuna inanıyorum iiyi oldu bizim için emirATES KUpası süper kupa derken geçen sene reali yendik kibirlilikleri aslında bizim sonumuzu hazırladı şiştik şiştik balon gibi boş balon gibi geldi real bunu patlattı kendimizie gelme açısından çokta iyi oldu bir galatasarylı olarak üzülmenin yanında sevindim artık ayaklarımız yere basacak kimseye karşı büyüklenmeyeceğiz kimseyi daha önce yendik diye küçük görmeyeceğiz adam akıllı olacak herşey fatih hoca da dedi ya sabrımın sonu var çok sular akar artık kimi kesecek çok merak ediyorum hayırlısı..

0|0
    0|0
  • En kötü gün bugünse bugün de GALATASARAY !

3|1
    1|0
  • Allah Kimseyi Avrupa'dan men edilip Başka takımın mağlubiyetine Sevinecek kadar Onursuz , Karaktersiz duruma düşürmesin.

2|1
    1|1
  • 0|0
    3|2
  • Şerefiyle 6 Yemek , Şerefsizlikle Avrupa'dan Men Edilmekten İyidir. link

2|1
    1|2
  • 0|1
    2|0
  • fatih ile olmuyor...

fatih tek başına bir halt değil...

fatih x hagi= 10

fatih x drogba= 8

fatih x 0 = 0

1|0
    1|0
  • Bence Galatasaray tam olarak gücünü gösteremed

1|1
    1|0
  • Bazen agır maglubıyet gerekır takımın toparlanması için buda onlardan biridir umarım.. sene 2000 chelsea den 5 yiyen bir takım ve snra yenlmezlıkle uefayı alan bır takıp. galatasaray bitti demeden hiç bişey bitmezz.. aslolan galatasaraydır. herkes kendı işine kendi takımına baksın ..

0|0
    0|0
  • Güzel koydu ama real

1|2
    3|3
  • ama sizin uefa kupanız var :D

1|2
    0|0
  • Böyle sorular açarak anca rakip takımların mutlu olmasını sağlıyorsunuz.Sanki onlar çok iyiydi de bizle gelip dalga geçiyorlar.Arsenal'a şeref golu bile atamayan bir takım daha neyin kafasında anlamış değilim.

0|0
    1|0
  • Boşver takma kafana 6 üstü 1 maç sadece

1|1
    1|1
    • Kafaya takmak değil maksat muhabbet.

• cevap güzel,ama üzülmemek zor bea,bir FB'li olarak üzüldüm...

• Bende üzüldüm tabiki. Üzüldüğümden çok sinir oldum. Maç 6 1 olmuş hala real atak yapıyor. Sahada iki top var realli topu çıkarmaya koşuyor. Galatasaray bir Türk takımı ama sahada pek Türk oyuncusu yok

• sana katılıyorum fatih terimin hiç hatası yok bana göre defansta uyuşmazlık vardı semih olsaydı defansta belki daha yararlı olurdu ama ben daha umudumu yitirmedim çünkü önümüzde daha 5 maç var ve 15 puan ediyor neden olmasın yaptık yine yapabiliriz :)

0|0
    0|0
  • tamamen talihsizlikti. aslında real madridin ilk golüne kadar gs tüm gücüyle oynuyordu. real madridin tek pozisyonu bile yokken gs ın 4 pozisyonu vardı. taki o ilk bal gole kadar. tüm moralleri alt üst etti o. sonra veremedi kendini galatam

0|1
    1|1
  • 2 - 0 a kadar çok güzel oynadık. ama o kadar güzel oynayıp , meyvesini alamayınca ; üstüne 2 de saçma sapan gol yeyince haliyle dağıldı takım. canları sağolsun , bize HER GÜN GALATASARAY.

0|0
    0|0
  • hatalar düzinesi ve peşine yenen yarım düzine gol.Maçın başında gerçekten hakkı bu değildi ama eminim ki Galatasaray kendini gösterecek

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Takıma Mourinho ve Lucescu gibi bir hoca lazım. Yoksa her türlü takımdan her türlü golü yemeye devam ederiz. Üstelik bursa ve eskişehir deplasmanlarından onca güç farkına rağmen beraberlik aldık diye sevinmeye devam ederiz.

0|0
    0|0
  • boşveeeer galatasaray alışkın 6lara :)

o değil de keşke böyle olmasaydı türkiyeyi temsil ediyorlar yakışmadı

1|1
    1|4
  • Gucunuz yok lan gomduler size haha guc diyo hala :D

0|0
    0|0
  • yenilmek doğal sonuç bir dahaki maça bakalım

0|0
    0|0
  • milli takımal ilgilenip takımınla ilgilenmezsen defansa 2 tane ziyahi adamı koyarsın ikiside birbirinden dangalak olursa sonuccunada katlanırsın böyle

0|0
    0|0
  • bi kere yendi diye hepmı yencek :D

hem zaman çok değişti

0|0
    0|0
  • ahahah rezil ettiler harbi yaa .DD.

0|0
    0|0
  • 1-0 yenilirsin 2-1 yenilirsin 3-1 yenilirsin anlarımda

6-1 ne amk

1|0
    0|0
  • Avrupadan men edilmekten iyidir.

1|0
    1|0
  • 1-0 pisinine yenilinir 2-1 .. 3-2 pisi pisine yenilinir abi 1-6 nın açılımı tecavüzdür anca.

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• katılıyorum

1|1
    1|1
  • kotuyduk gıdısat duzelıcektır umarım

1|2
    1|1
  • Tamam mk uzatmayın giren girmiş Fatih hoca ağızlarına sıçmıştır zaten fazlasıyla.

0|2
    2|2
  • İlk yarıda iyiydik ikinci yarıda bittik. İlk yarıda golü görebilseydik bu maç böyle bitmezdi. Biz 70 saniyede Reale iki gol atmış takımız. Bence Burak yerine Umut oynamalı. Dany ve Eboue'nin takımda yerini göremiyorum. O kadar gol pozisyonu da kaçtı olmayınca olmuyor işte.

0|1
    1|1
  • "- Başarılar Gelir Geçer Asaletin Bize Yeter -"

1|1
    1|1
  • Olsun iyi gün taraftarı değiliz,sonuna kadar yanındayım

FORZAGALATASARAY <3

1|0
    0|1
  • keşke 6-0 olsaydı en azından tanıdık skor :D

0|0
    0|2