Erkekler hangi kızlar gözünüzde değerlidir?

erkekler hangi kızların peşinden koşarsınız hangi kızlar gözünüzde değerlidir hangi kızları el üstünde tutarsınız ?

Güncellemeler:
ben erkekleri anlayamıyorum.. ben sevgilim için herşeyi yaptım istediği insan oldum kısıtladı tamm dedim sözünden dışarıya çıkmadım,sevmediği şeyleri yapmıyorum.. ama böyle yapanlar değerli değil değeri bilinmiyo..

bugun otobüste 2 sevgli gördm kız nasıl bağrıyo çocğa trip atıyo falan çocuk yinede kızın elini almış şapur şapur öpüyo aşkm aşkm aşkm diyip gözünün içine bakıyo..

bu mudur olay erkekler size soruyorum :D
bir erkeği ilk günki gibi kendine aşık ilgili alakalı tutmak için ne yapmalı? ilgi istiyorum diyen kadın zavallı kadın olarakmı gözükür erkeğin gözünde?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şans ve davranış meselesi. Belki de seninkinin dötünü çok kaldırdın, onun istediklerini yaparak?

Belki de ona çatıcak kadar şanssızsın, şahsen değerini bilmediğini düşünüyorum ..

Onun sözünü dinlerken, yaptığın şeyi onun gözüne sokmalı, aklına kazınmasını ve birşeyler yaptığını (hatta başka şeylerden vazgeçerek yaptığını) ve bunun senin için birşey olduğunu hissettirmen lazım. Yani, yaptığın şeyin değerli birşey olduğunu sezdirmen lazım. Eğer sorun sendeyse yapmadığın ve yapman gereken şey budur.

Eğer sende değil de ondaysa, sevgiline kafam girsin. Değerini bilsin biraz vaşşak.

1|0
    0|0
    • bir erkeği ilk günki gibi kendine aşık ilgili alakalı tutmak için ne yapmalı? ilgi istiyorum diyen kadın zavallı kadın olarakmı gözükür erkeğin gözünde?

• Yani, naz yapmayı abartma.. Onun için yaptığın şeyi hatırlatayım derken 7/24 başının etini yeme .. böyle şeyler işte. Aşırıya kaçmalar ..

• hiç hatırlatmadımki

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorun çocukta değil onu bulan sende..

Diğer kıza gelince akıllı kız kendine göre birini bulmuş. Esas sorun siz nasıl ve nereden buluyorsunuz öyle odun tipleri...

1|0
    0|0
  • bak insanoglu elde edemeyecegi seyler ustune gidermis hep ama sonun da elde edemeyecegini anlayamayinca pes edermis yani bilmiyorum ne alaka ama boyle bir sacmalayasim geldi ee maksat cevap olsun icerik onemli degil.:D

0|0
    0|0
  • Zavallı kadın rolü oynamayın çok itici.. Sanki üzerine yıkılacak bir erkek arıyor hissi doğuyor...

0|0
    0|0
  • gerçekden seven kız

0|0
    0|0
  • Güvendigim yasayıs trzıni grdugum , giyim trzını bgendgim

0|0
    0|0
  • güzel bir soru benim tercihim uzun boylu zayıf güzel yanımda cana yakın olacak hiç bir şeyden çekinmeyecek

0|0
    0|0
  • Sokakta hanımefendi,mutfakta aşçı olacak

1|0
    0|0
  • ağır başlı olsun hoppa olmasın yeter bıktık öylelerinden

0|0
    0|0
  • seversen s...kilirsin.s...kersen sevilirsin dostum ne yazıkki olay bu

0|0
    0|0
  • Ben o kadınla evlenirim diyebiliyorsam değerlidir

0|0
    0|0
  • ağırbaşlı kaşar olmayan dürüst güzelliğinin ağırlığını taşıyabilecek biri

0|0
    0|0
  • Hem nefret etsin hem seven tipleri seviyorum..

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilen kızlar

0|0
    0|0
  • birşeyler hissettiğim insanın peşinden sonuna kadar giderim beni reddetse bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben erkekleri anlayamıyorum.. ben sevgilim için herşeyi yaptım istediği insan oldum kısıtladı tamm dedim sözünden dışarıya çıkmadım,sevmediği şeyleri yapmıyorum.. ama böyle yapanlar değerli değil değeri bilinmiyo..

bugun otobüste 2 sevgli gördm kız nasıl bağrıyo çocğa trip atıyo falan çocuk yinede kızın elini almış şapur şapur öpüyo aşkm aşkm aşkm diyip gözünün içine bakıyo..

0|0
    0|0
  • o kisiyyle bir gelecek düsünebiliyorsam.

0|0
    0|0
  • ah ah nedense nerde cadaloz nerde para yıyen nerde anlayışsız var onlar el ustunde.bızım gıbılerde bı tatlı sozu duymak ıçın beklesın dursun.yalancı bu erkekler

1|0
    0|0
Yükleniyor...