Kapat

Siz Galatasaraylısınız ama sevgiliniz Fenerbahçeli hem de fanatik... Bu durumda ne yapardınız?

aslında bu tam tersi de olabilir kız erkek hiç fark etmez uyum sağlar mısınız? onun tutuğu takımı kabul eder misiniz? ya da ne biliyim ben hayatta takımımdan vazgeçmem dermisiniz ? :D

0|0
17|35

En İyi Erkek Görüşü

• takım tutkusunu ona olan tutkum ile kıyaslayamaz idim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• ben fan degilim onun için sorun olmaz..

0|0
    0|0
  • Elbette sorun olmaz ya tamam futbolu ben de severim de en nihayetinde top işte üç direğin arasından geçirmeye çalışıyorlar.bu kadar ciddiye almayın evlilikle ne alaka

0|0
    0|0
  • iki kişide fanatiklerse bütün maç konusu her açıldığında bir birlerine küfür edeceklerdir.

-aslı aşkım

+efendim özgür

-dünkü maçta neydi öyle galatasarayın hali

+biiiiiiippp biiiiiiiiippp biiiip

-loyloyloyloy biiiipp biiiiipp

0|0
    0|0
  • Beni anlattınız sanki :)

Kız arkadaşım Fenerbahçeli..Bende CİMBOM..

AMa bu hiç sorun olmadı ve olmaz..Neden olsun ki?

Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde herşey oluyor..

GS 3-1 FB Çok Kızdırmıştım onu :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı için sorun olmaz.

Durum Beşiktaş taraftarı ise. Beşiktaş'lılar der ki: Sevgilim için dünyayı yakarım, BeşiktAŞK için sevgilimi.

0|0
    1|0
  • Takım tutmanın amacı ne eglenmek cosmak takım icin birbirimize gireceksek hic tutmam daha iyi ama bi bakımada eglenceli takımı yenilince makara yapmak tatlı bir didişme :-) forza karakartal :-D

0|0
    0|0
  • sorun kımı tuttugu değil zaten seviyorsa klup ikinci plandadır. ben onun zevkıne karısamam oda bana karısmaz gecınıp gıderız. ama dengeyı bozarsa kendını kapının önünde bulur.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olduğum ve fanatik olmadığım için bir sorun yok... BJK'yi sadece desteklerim, götümü yırtmam. Ama gel benim için GS'li ol dese kendi tuttuğum takımı neden bırakayım. Halkın takımı BJK var iken.

0|0
    0|0
  • Derbiyi birlikte seyretmedikçe sorun yok

0|0
    0|0
  • bişey yapılmasına gerek yok öyle devam edilmeli

0|0
    0|0
  • fenerden soğutmaya çalışırdım:)))

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra fener gs macinda gs yenilirse kendisi düsünsün artik.

0|0
    0|0
  • çok büyük bi sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok yola devam

0|0
    0|0
  • Neyleyım sarı deyınce kırmızı demeyen yari... Gs lı olması tercıhımdır :)

0|0
    0|0
  • ne guzel formalari giyer mac yapariz sert sekilde :D - bu arada futbol takimlariyla alakam bile yoktur , ama hirslanip biraz sinirle "mac" fikri guzel geldi sevgiliyle :D

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ve sevgilimde fenerbahçeli uyum sağlarım bir takım için sevgilimi kıracak değilimdir sorun yok bu konuda

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı barındırmayan bir ilişkiye ilişki demem ben :)

0|1
    0|0
  • ikiniz de beşiktaşlı olun.

1|0
    0|0
  • sevgiliye 1 fenere 2

0|1
    0|0
  • Elhamdulillah Beşiktaşlı olduğum için hiç dert etmiyorumö-.

0|0
    0|0
  • Futbol sevmiyorum sorun yok.

0|0
    0|0
  • Yenilirsek... gece acısını ondan çıkarırıdım .. :)

0|0
    0|0
    • çok acımasızca değil mi :)

• Evet ham yaparım onu sen misin bizi yenen.. Onun için ödül olur ama.. peh peh peh.. :)ama yok öyle biri hıh

• canı sagolsun

0|0
    0|0
  • offfffff ya süper be :D inş eşimde fenerli olur ya :D

0|0
    0|0
  • kolayı var...gider BEŞİKTAŞI tutarım..

0|0
    0|0
  • desinler değişememm...

0|0
    0|0
  • Takımım yenilirse yemeğe götürebilirim.

0|0
    0|0
  • Ben onu tuttuğu takımla kabul ediyorsam o da beni tuttuğum takımla kabul etsin.

0|0
    0|0
  • gerdek gecesi tuttuğu takımın formasını giydiririm...bende tuttuğum takımın formasını giyerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 17

• tam tersiydi yani ben koyu fb li o gs liydi. Aşk işte,istedi bende sen iste yeter demiştim o kadar çok sevinmişti ki bende mutlu oldum artık Gs'liyim mutluyum :)

bu arada sadece o istediği için değil denizliye yenilip şampiyonlugu kaybetmiştik sinirden nasıl ağlamıştım ondan sonra çok sogumuştum.ikisinin etkisi ve sonuç.

0|0
    0|0
  • Bunu mu sorun yapıcam yani parayı futbolcular cebe indirsin vallah evimde ben huzursuluk yaşayacağım.Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahçelıydım sevgılımde fanatık trabzonsporlu. ve sevdıgım ıcın takımımdan vazgeçtım bende trabzonsporlu oldum.Takım nedır kı ya. saçma bişey. sevdıgın hangı takımlıysa sende o takımlı ol. O zmn bak gorceksın mutlulugu. beraber ızlıceksınız maçı. sevgılıne tesellı vercksn yencez askm kazancaz askm gbısıne. ne guzel bı duygu (:

0|0
    0|0
  • Ben GS vazgeçmem ama böyle farklılıklarda iyi. Eğlencelik olay aslında.

0|0
    0|0
  • futbolla hiç ilgim olmamasına rağmen değiştirmem takımımı. takımıma olan aşkımdan değil gerek yok

0|0
    0|0
  • futbol olgusu eğer aşkından öteyse, o aşk değildir. he aşksa bosver futbolu zaten endüstriyel olmuş :D

0|0
    0|0
  • bazen güzel fantaziler yaratıyor

0|0
    0|0
  • Fanatik değilim ama yinede desteklediğim takımı değiştirmek gibi birşey olamaz ve bunu sevgilimden de beklemem, ikiz değiliz, aramızda elbette farklılıklar olacak.

0|0
    0|0
  • sevgilim olamazzzzzzzzz

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum. O hangi takımı tutuyorsa tutsun :)

0|0
    0|0
  • Takımımdan vazgeçmem.İddiaya falan gireriz eğlenceli olur.

0|0
    0|0
  • ben fbliyim zaten

0|0
    0|0
  • Boşarım.

0|0
    0|0
  • ne ben geceyim takimimdan ne de o vazgecsin..

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez. Bize her yer Trabzon. :)

0|0
    0|0
  • tam tersı bızde var uyum saglıyoruz:)

0|0
    0|0
  • annem galatasaraylı ve fanatik, babam fenerbahçeli ve fanatik. 30 yıldır evliler, hala deli gibi aşıklar birbirlerine. derbileri ayrı ayrı seyrediyolar ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...