İltifat edenlere karşı duygularınız nedir, ne düşünürsünüz?

İltifat edenlere karşı duygularınız nedir, ne düşünürsünüz?

Güvensizmi bulursunuz?

Hoşunuzamı gider?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• O anki koşullar, ortam ve duruşuyla alakalı.

Bazısı var birden söyler, hiç ummadığın o anda duyduğun iltifat ayağını yerden keser...

Bazısı var, iltifat etmeyi o kadar alışkanlık edinmiş ki, karşı taraf için ciddiye dahi alınmak söz konusu dahi olmaz. Her lafı yapmacık, her lafı laf olsun diye vardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kimin neyi itiraf ettiğine bağlı.

0|0
    0|0
  • neye iltifat ettiğine bağlı insan kendini bilir eğer güzel olmadığını düşündüğünüz bir yerinize iltifat etmişse eğer yalancı olduğunu düşünürüm .. :)

0|0
    0|0
  • Vay yavşak.

0|0
    0|0
  • atıyorum yeni tanışmışımdır gelip sen de çok tatlısın dese yavşak diye bağırır uzaklaşırım bir kere. ya da çok samimiyiz ama bu durmadan çok güzelsin oha bluzun çok yakışmış cildin ne zaman bu kadar güzel oldu falan derse yine yavşak der uzaklaşırım. ama arada gelen üstü kapalı iltifatlar yani beni düşündüren mesela "şampuanını mı değiştirdin?" veya "bu tarz bluzları daha çok giymelisin" tarzı iltifatlar hoşuma gider. ve bunların çok sık olmaması lazım azar azar olmalı. yoksa yine itici gelir.

0|0
    0|0
  • bazı kalıplaşmış iltifatları ederse yalaka olduğunu düşünürüm.. iltifat değil gerçekler sözü varya bide beni bitiriyo :D

0|0
    0|0
  • İçtenlik derecesine göre duygularım değişir

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir genelde boş laflar

0|0
    0|0
  • Samimiyet önemli.

0|0
    0|0
  • Iltifat yerinde güzel .

Fazlası sıkar .

0|0
    0|0
  • etsin napayım.

0|0
    0|1
  • itici bulurum çünkü bana yapmacık geliyo sevgilim bile etse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka hiç iltifat etmemeyi tercih etmek lazım, şimdi güzel kıza güzelsin diye iltifat edilmez. Çirkine de güzelsin dersen bu sefer güzel olana haksızlık olur filan. güzel değişimleri farkedersen söylersin, ama kötülerini kendine sakla, kimsenin kalbini kırmak iyi değil diye düşünüyorum. Çok yakınınsa dost acı söyler geçerliliğini sürdürmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...