Pişman oldnuz mu? keşke yapmasaydım dediniz mi? tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

sizi çok seven aşık olan biri vardı önce aşkına karşılık verdiniz ama kısmen sonra Ona çok kötü davrandınız duygularını hiçe saydınız sizi sevmesine rağmen hep bir parmak ağzına bal çaldınız ama asla onunla olmadınız he olurmuş gibi yaptınız sonra sebepsiz umursamadan duygularını önemsemeden gittiniz başkasına ama başkasına gitmeye onu bırakmaya değmedi

Ama sonradan pişman olup sevdiğinizi anladınız

Arayabilirmisiniz cesaretli davranıp yoksa geçti artık mı dersiniz ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Cok kotu mü davrandı? Mesela ne yaptı seni seviyomuydu

0|0
    0|0
    • sevdiğini söylüyordu konuşamadığımızda seni çok özledim diye msn de mesajlar bırakıyordu onun için çok değerliolduğumu söylüyordu ailesinden gizli konuşuyorduk annesinin telefonundan zaten annesinin çok dikkatini çekiyordu kızıyordu ona oo yüzden bir hafta görüşmeyelim dedi bir hafta dedi altı ay sonra aradı ondan da konuşamadık sonra kendine tel almıiş hemen numarasını buldum ama ne durumda olduğunu bilmediğimden aramadım

• O bile anlamlı bnce değmez

• anlamlı ollsun ne de olsa sevdim ben onu ister cevap versin ister vermesin kendi bilir sadece doğum günü mesajı başka birşey değil ...başka tecrübeleriniz varsa ya da çevrenizde olan biten varsa paylaşırmısnız biraz açıklayamaz mısınız...

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla ben karşılık vermedim diye pişmanım

0|0
    0|0
  • son pişmanlık fayda etmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben karşılık vermediğim o kadar kız için pişmanım, o kadar zor beğenmek yerine güzel arkadaşlıklar kurar iyi vakit geçirirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...