Bu yaşıma kadar mevcudiyetinden bile haberim olmayan bir insanının vücudu birdenbire benim için nasıl bir ihti

Bu yaşıma kadar mevcudiyetinden bile haberim olmayan bir insanının vücudu birdenbire benim için nasıl bir ihtiyaç olabilirdi?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Vücut diyince doğrudan seksi algılayanların akıl sağlığından şüphe duyuyorum.

Birinin madden varlığına ihtiyaç duymak, sadece onunla sevişmek istemek anlamını taşımaz.

Ellerini tutmak, gözlerine bakmak, kokusunu duymak, sarılmak... Bunlar seksten çok daha önce gelen insanın tensel olarak ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerdir aslında.

Bedeni beden olarak algılamanın ötesine geçip, iki bedende tek vücut olmayı başardığın noktada o iki beden olamadığın, sadece kendin olduğun her saniye eksik hissedersin. Çünkü aşk tamamlanmaktır. Bir kere kendini bütün hissettin mi, o kişinin tiryakisi olur çıkarsın.

Umarım karşılıklı ve daim olur. Saygılarımla.

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 9

• isteklerin ne üzerineyse ona göre ihtiyacın olabilir şöyle düşün çöldesin sıcakda yanıyosun su içmen lazım elinde bir bardak su olan zenci de uzatsa o suyu içersin beyaz birisde uzatsa o suyu içersin tamamen senin bastırılmış psikolojine bağlı

0|0
    0|0
  • Bir şeye ihtiyaç duyman için varlığından haberdar olman gerekmez. Bir de burda bir insanın yalnızca "vücudu"ndan bahsediyorsak bu durumda bu ihtiyaç zaten doğanın bir kanunudur her iki cinste de. Çiftleşme içgüdüsüne bağlı bir işleyişi vardır. Bilinçdışının ve hormonlarının soyunu devam ettirmek adına kendine en uygun eşi arama mücadelesi bu. Kim bilir belki de bunun için en uygun kişidir.

0|0
    0|0
  • Welcome the Matrix...

0|0
    0|0
  • Vicııdın ihtiyaç hazzetmesi daha çok genlerle alakalı da .. daha bir manevi boyutunda bilinmeyenin bilindik hale gelmesi olayı var ki.. o konu da bizi aşar azizim.. bazen bir eşyanın eskilerin dediği gibi mütememmim cüz-i olur ki biz ona bütünleştirici parça diyoruz.. onu aslından gayri düşünemiyoruz.. işte o parçayı yeri geliyor bir yerde "küt" diye bulabiliyor insan.. ve bundan kelli tüm benliği onu kendine katmak oluyor ki.. bütün olabilsin eskisi gibi..

Efkarlandım ben zktir olup gidiyim rakı içiyim..

0|0
    0|0
  • boş işler bunlar yav...sevdiğinle olan boş hepsi boş...işte dünyanın eğlencelikleri...hiç gerek yok...yaşasın elizabet...:D

0|1
    0|0
  • Daha ne ihtiyaçların olacak :p

0|0
    0|0
  • aşk şehvet ihtiras üjgeni =)

0|0
    0|1
  • işte bunlar hep abazalık.

0|0
    0|0
  • Boş işler yaşasın elizabet (alıntıdır)B-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...