Eski sevgilimi çok özledim..

biraz uzun okuyup yardımcı olursanız sevinirim.. ayrıldık deyip bitirmedik ama kendi kendiliğinden bitti.. sms yapmayacağını baska operatöre geçeceğini söyledi bende ona sinir oldum benden uzaklaşmaya çalıstıgını düşünüp numaramı değiştirdim ve numaramı 7 8 yakın arkadasıma verdim kmseye vermeyeceklerine dair söz verdirdim bu kişilere eski sevgilimde numaramı arasada bulamaz haliyle ulaşamıyor bana bende geri dönüp onu özlediğimi söylemek istemiyorm ilk ondan bekliyorm facesne nadir giriyor ama bana ulaşması gerekmez mi bir şekilde çok seven insan ulaşmazmı arkadaşlar kafam çok karışık ne yapmalıyım oda özledi gibi hissediyorum bir de :( cevaplarınızı bekliyorm teşekkürler..

Güncellemeler:
sorunları çözdük ve ona son bir şans verdim..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• önceliklen hattını kırarak noktayı koymuşsun sen bir erkek olarak bende yaşadım senin yaptığın yaptı ben haberde alamıyorum istesem alırım istesem ulaşırım ama yapmam k.bakmayın siz kızlar kendinizi bazen çok şey sanıyosuz hat kırmakda neydir eğer benim sevdiğim kız kırmasaydı ben gider kapısında yatardım ama siz kızlar o konuyu oraya getirdiğinizde sonuçlarında katlanmak zorundasız ..erkeğin damarına basarsanız çok sevse bile ölceğini bilse aramaz .

0|0
    0|0
    • peki onun operatörünü değiştireceğini söylemesi ne oluyor ?

• olabilir yeni numaramı isteyebilirdi ulaşırdı yani benim hattı değiştirmemle alakası yok..

• bacım bende yaşadım senin yaşadığını hatta biz nişanlandık bile sonra öfkeylen kalktı hattını ya kırıdı ya da ailesi kırdı isteseydim başka yollarla ulaşırdım ama kırdığı kalmden yazı yazılmaz k.bakmasın acımı yaşarım ama koşmam koşmadımda zaten hata kimdeyse o gelip diz çöksün .

Erkekler Ne Diyor 5

• sevmiyor sevseydi, ulaşırdı şimdiye kadar. Ama yinede umudunu yitirme belkide gurur yapıyordur. Ya böyle ufak tefek şeyden yolları ayırırsan böyle olur işte.

0|0
    0|0
    • çok gururlu onu biliyorum ama ben hattımı değiştirerek tamamen bitti imajı verdim sanırım :S

• ben numaramı değiştirdim o değiştirdimi bilmiyorum

• faceden mesaj at gurur yapma bence.

• sevgilin senden ayrılmak için bahane arıyormuş soğumuş sendensende bahane vermişsin oda rahatça ayrılmış. artık numaranı ezbere bilse bile aramaz.zaten ayrılmak için bahane arıyomuş

0|0
    0|0
    • bahane aradığını nerden biliyorsun ? nerden anladın yani

• hakkında hayırlısı olsun umarım ilişki konusunda aradığını bulur ve çok mutlu olursun :)

• teşekkür ederim :)

• Senin yaptığın başlı başına saçmalık. numaranı değiştirmen karşı tarafa tamamen bitti imajı verir.

0|0
    0|0
    • ulaşmasını bekledm en azından faceden..

• bende atamıyorm işte .s

engelli değil nadiren online görüyorum 5 dk durup çıkıyor

• Bide ekli hey maşallah. böyle yazmıyorsa silmeni öneriyorum gururluysa aklı başına gelir. zaten numaranı değiştirmen ters tepmiş. sil derim faceden

• Ayrılalı kaç gün oldu ki ?

0|0
    0|0
    • 20 -25

• Bence seven insan mesaj atardı numaran olmasa bile ulaşabileceği bir yer varsa ordan mesaj atabilirdi girdiğinde . 5 gün daha bekle bakalım 1 aya tamamla

• haksın çok sevseydi kapında yatar seninle muhakkat konuşurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• SENİ SEVMİYOR sevse şimdiye kadar 5 bin kere sana ulaşırdı :(

0|0
    0|0
    • hat kullanmıyorum diye biliyor :(

• arkadasımla dertleşirken sen onu sevmiyosun alışmışsn dedi alışkanlıktn özlemiş olablirimm

• olabilir

Yükleniyor...