Bayan futbolu üzeri ne düşünüorsunuz ve izliyor musunuz?

ya arkadaslar bugun televzionda oyle kanal karistiriordum, baktim bir kanalda bayan futbollu vardi..

cok tuhaf ya, ben yakistiramiorum bir bayana proffesional futbol oynasa..

ama kendim futboll izlerim, severim ve cokta fanatik birisiyim

Ya siz ne dusunuorsunuz ve izlermisiniz bayan futbollu?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• soruna soruyla karşılık vereyim.şu videoyu bi izle lütfen ve ne düşündüğünü bana söyle link

1|0
    0|0
  • Ben eskiden Amerikan milli takımını izliyordum, bayağı başarılı olmuşlardı. Tabi ki erkek futbolu gibi olmuyor ama.

Benim esas kadınlara yakıştıramadığım vücut geliştirme, özellikle çok abartılınca erkeğe benzemeye başlıyorlar.

1|0
    0|0
  • link

alın size bayan futbolu...vahşet vahşet...vallahi biz erkeklere göre değil, erkek liginde bu hareketler hep kırmızı kart:D

0|0
    0|0
  • aga kari milletine guvenmicen gecen gun yanlislik ile bunlari kupona eklemisim...

mac 3-2 yenio venlonun kizlari rakip kirmizi kart gordu 10 kisi son macim ha geldi ha gelcek artik son 25 dk mi ne...

3 gol yediler 10 kisilik rakiplerinden o gun nefret ettim iste bayan futbolundan.

0|0
    2|1
  • Futbolda izlemem, bayan futboluda izlemem, bir kere denk gelmiştim çok garip gelmişti, ancak milli maç olursa izleyebilirim :)

0|0
    0|0
  • Bayan profesyonel furbolcu arkadaşlarım var bacaklar ve vücut oldukça kaslı ve erkek görünümünde olan arkadaşlar bunlar itici maaşa bağlasalar bu arkadaşlarla çıkmam söz konusu olamaz.

0|0
    0|0
  • amatör maçları bile zaman zaman izlemişimdir ama kadın futbolu hiç ilgimi çekmedi izlemedim merak edip

0|0
    0|0
  • ayşe ceza sahasında ayşe ayşeeee ayşeeeeee vurdu gollllllllllllllllllllllllllllllllllll

harbi çok rezil

0|0
    0|0
    • hahaha gercek, en guzell kulagga bu gelirr:: Barosss Barooosss barooss gooooolll goooll goollll ! :))

• bence cok zevklı

0|0
    0|0
  • Kondüsyon az, kalite düşük, bloklararası bağlantı yok. Zevksiz...

0|0
    0|0
  • Bencede yakışmıyor .

0|0
    0|0
  • normal futbol bile izlemiyorum ki bir de onu izleyeyim...

0|0
    0|0
  • formalarıda voleyboll gıbı olsa kacırmam

0|0
    0|0
  • Ben hiç izlemedim ama futbol bence erkek işi

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben çok severim liseye kadar erkek kız karışık futbol oynadım. bence erkek bayan diye birşey yok yani bayan herşeyin en iyisini yapar. neden futbol erkeklere has olsunki.

0|0
    0|0
  • İzlemeyi sevmem. Ama oynamayı küçüklüğümden beri çok sevmişimdir. İp atlamak yerine top peşinde koşardım ben.

0|0
    0|0
  • bnde yakıştıamıyorum nedense ama erkeklerin voleybol oynamalarını beğeniyorum daha guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...