Topuklu botlarımı giysem mi?

topuklu botlarımı giymek istiyorum ama cesaret edemedım topuğu yuksek bayağı boyum da 1.70 zaten onu gıyınce 1.80 oluyorumdur herhalde :) yaşadığım yer kucuk bı yer yanı herkes tanır genelde herkesı öyle gıtsem çarşıya yani çok mu dıkkat çekerım burda pek gıymezler öyle ama ben ıstıyorum gıymeyı ama çok dıkkat cekerım dıye cekınıyorum sizce ne yapsam

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• her zaman giymiyorsan giy hevesini al içinde kalmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• küçük yerlerde abartılı giyinmek hakkında yapılacak dedikodulara davetiye çıkartmak gibi bir şey olacaktır. anında gündem olursun karakterine uyuyorsa bu giy uymuyorsa dikkat çekme.

1|0
    0|0
  • yüksek topuklı ayakkabı pek sağlıklı değil,bayanlar genelde topuklu ayakkabıyı boyu yükselsin diye giyerler,ama topuklu ayakkabının asıl amacı kalçayı yükseltmektir bunu da belirtmek istedim.

0|0
    0|0
  • eğer sen bu konuyu yani böyle bir konuyu buraya kadar taşıyorsan, bence yapacağın tek şey, kısasını giy o zaman

0|0
    0|0
  • ilgi çekersin gecende benim bir bayan arkadaşım aldı gerci burası büyü ama ilgi çekiyor çok seksi gösteriyor 176 cm kendisi topukluyu öçtük 8.5 cm geldi

0|0
    0|0
  • Giymelisin ..

0|0
    0|0
  • gıyme

0|0
    0|0
  • KararsiZlikmi seni aldatan yoksa insanlarin bakis acisimi kendln ol bence boynuna as topuklularini

0|0
    0|0
  • gunluk sıkıntı es gec sonra pısman olrsan ne dıye aldın ozamn

0|0
    0|0
    • sevıyorum topuklu ayakkabıları

• uc gunluk dunya sevdığın seylerı gıymsn yapamyrsan ne anlamı var.. tak havanı at..

• onu giy birde kot giy müthiş durursun arkadan görsem ıslık çalıp laf atardım hepsi senin mi die

0|0
    0|0
  • Bence abartılı ise giymeyin.

0|0
    0|0
  • giyme

0|0
    0|0
  • gıyersen yolda yuruyemezsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Etekle giyme de aman haa :) güzel bir kot ya da kumaş pantolonla harika olur,etek kadar da dikkat çekmez yani

0|0
    0|0
  • kime ne senin giydiğinden istediğini giyersin sen rahatsız olmadıktan sonra. başkalarına göre giyinemezsin ki

0|0
    0|0
  • özel günde olabilir şık yere giderken ama çarşıya pazara olmaz bence

0|0
    0|0
  • ya sen milleti neden takıyorsun boyunun uzun olması topuklu giymeye neden engel olsunki. güzel görünmek ve kendimizi iyi hissetmek için giymiyor muyuz? bırak ya giy ya. bir yerden başlamak lazım. nereye kadar millet ne der düşüncesi. aş bunu ya

0|0
    0|0
  • Giyebilirsin .170 boy normal..

0|0
    0|0
  • Giymemen sana bir eksi kazandırmayacagı için giymemelisin.

0|0
    0|0
  • giy canım millet güzel kız grsün değil mi:) avantajlarını kullan bence topukluları giyince uzun olanlar giymeyecek diye kural mı var giyeceksin tabi.herkes aynı olmak zorunda değil ya bence giy dikkat cekerse de ceksin ne olacak

0|0
    0|0
  • Giy eğer yürüyebileceğini düşünebiliyosan giy.

0|0
    0|0
  • en güzelini düşünmüşsn giymemek en iyisi küçük yerlerde.

0|0
    0|0

• Giy. Topuklu giymekten bir şey olacak değil.

0|0
    0|0
    • canım erkekler ıcın öyle olmuyor ıste ne bıleyım cok mu dıkkatlerını ceker dıye cekınıyorum

• Hayır canım. Giy gitsin. Bir bayanı en şık gösteren şey topuklu ayakkabılarıdır. ;)

• giyme derim. bizim yaşadığımız yerde küçük ben kırmızı ruj sürdüğümde çok dikkat cekiyorum mahalledeki kadınlar falan dik dik bakıyorlar hoş olmuyo açıkcası. ama üniversiteye gittiğimde sürebiliyorum anca vazgeçilmezim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...