Kızlar normal erkek arkadasınız ama sevgiliniz değil bir erkek size bakıyor sizi o an korusa kızarmısınız ?

Yani söyle diyim sevgiliniz değil ama normal erkek arkadasınız bir cafeye gittiniz sizide bir erkek kesiyor hani dönüp erkeğe ters ters baksa veya uyarsa erkekte kalkıp gitse bu hosunuzamı gider yoksa kısmetimi kapattın diye kızarmısınız :D _ ?

• Kısmetimi kapattı diye kızarım
    17% (1)50% (1)25% (2)Oy Ver
  • Hayır hosuma gider :)
    83% (5)50% (1)75% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bu samimiyetimize bağlı. eger sıradan bir arkadaşımsa tabiki kızarım. bir kere ona ne o niye karışıyor. buna hakkı yok. ama yanımdaki arkadaşım beni kardeşi gibi seven bir insansa kızmam. çünkü o arkadaşını değil kardeşini koruyordur. ben en azından bunu böyle düünürüm ve teşekkür ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabikide hoşuma gder yanımdaki erkek eğer pasif bir şekilde dursaydı o zaman gıcıık olurdum :)

0|0
    0|0
    • ama sevgilin değil normal arkadasın

• evet normal arkadaşım benimle bir yere gidiyorsa ona değer verdiğim içindir e benim değer verdiğim bir insanında beniart niyetli insanlara karşı koruyup kollaması hoşuma gider bu bana değer verdiğini gösterir.. eğer tepki vermiyorsa başıma bişi gelse bile umrunda olmicağını düşünürüm ..

• kesinlikle hoşuma gider korumacı erkekler seksidir :D

0|0
    0|0
  • svgilim olmsda bir erkek ark. krması hşma gderdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...