Özlüyor mu, umursamıyor mu anlayamıyorum. Lütfen bir yardım edin.

Siz erkekler ayrıldıktan sonra deli gibi özleyip, pişman olduğunuz halde umursamıyormuş, takmıyormuş gibi davrandınız mı ? Veya bir erkeğin ilişki sonrası unutmadığının belirtileri nelerdir ? Biz aynı sınıftayız, yaz tatilinden önce ayrıldık ve şimdi sınıfta bana baktığını hissediyorum. Bazende göz göze geliyoruz. Normalde umursamıyormuş gibi ama geçenlerde onun yanında oturan arkadaş telefonumu istedi, bende verdim. Telefonun ekranına oda bakıyordu ve ana ekranda da ondan önce ki sevgilim vardı. Çıkarkende baya kıskanırdı onu. Resmi görünce baya bozuldu kafasını çevirdi hemen. Özlüyor mu umursamıyor mu anlamadım.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eski sevgilimi deliler gibi özlüyorum şuan, inanılmaz derecede pişmanım. o kadar ay geçmesine rağmen yine de yüzüne bakınca kalbim dayanamıyor. yine özlemeye başlıyorum. ama hala şu an da yüzüne bile bakmıyorum. tavır yapıyorum. oda benim bakmıyor. ben ona baktığımda oda bana bakar. Bence benim gibi davranıyor. Seviyor,özlüyor ama umursamıyor umursamayanı umursamaz şahsen erkekler !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ya işte sen de onu umursuyorsun o da seni umursuyor neden ayrıldıysanız çocukluk işte

0|0
    0|0
    • onun umursadığını nereden anladın sorabilir miyim ?

• senin anlatıklarından belli birincisi kimse umursamadığı birinin telefonunun ekranına bakıp sinirlenmez.

• Evet yapabiliriz ...

0|0
    0|0
  • umursamıyor anasını satım:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onu bırakta sen eski sevg.resmi koyduğuna göre umursamıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...