Eski sevgilisi yüzünden kafasının karışık olduğunu söylüyor. Yardım edermisiniz arkadaşlar

yeni tanıştığım kişi eski sevgilisi yüzünden kafasının karışık olduğunu söylüyor ve bana biraz zaman vermesini istedi. son günlerde eski sevgili arayarak taciz ediyormuş iş yerlerini arayarak felan aslında bu benim işime geldi ondan soğuması için bir fırsat şimdi ben lehime çevirmek için onu kazanmak için ne yapabilirim ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Eski sevgilisi hala aklındaysa, unutamadıysa hiç bulaşma. Olan sana olur. Ben bulaştım ve kazık yedim hiç bulaşma bence :)

0|0
    0|0
  • nıye acele edıyosun amk hatun kacmıyo ya.Kullanılmak hosunamı gıdıcek hacı ?

0|0
    0|0
    • adamın kafasını bozma ciddi düşünmesem bende ne yapacağımı biliyorum senin aklın fikrin belden aşağı çalıştığın için düşünemezsin bunları..

• ne alaka oglum belden aşağısıyla.Senle takılırken bıseyler yaparken aa ben bundan öncekı sevgılımlede bunu yapıyodum dıye hatırlayıp moralının bozulmasını,onu unutmak için seni mal gibi kullanmasını,senın binbir yavsaklılıkla rızası olmadan onu tavladıktan 2 ay sonra kusura bakma ben onu unutamıyorum hataydı senle cıkmak dıyıpte senı g*t gıbı bırakması sorun olmıcaksa sana buyur cık .

Yükleniyor...