Hayatımda hiç uçağa binmedim bir bakar mısınız ?

Arkadaslar cuma günü sevgilimle günü birlik istanbula gidecez uçakla. Ben daha önce hiç binmedim uçağa ve böyle hava alanına gidiyorsun nereye gidiyorsun uçağın kalktığı yere nasıl gidiyorsun bileti işlemleri nasıl bakıyorsun hiç bilmiyorum ve rezil olmak istemiyorum daha önce binmedigim anlaşılmasın diye bana aşamaları anlatır mısınız hava alanına gittik sonra ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden binicen? Ona göre bir yol izleyelim. Ben çok tecrubeliyim, yurtiçi yurtdışı yardımcı olurum.

0|0
    0|0
    • İzmir

• Bagaj götürecekseniz ağırlığını bilette yazan sınıra göre ayarlayın.

El bagajları 8 kg oluyor max ama 9 10 da geçiriyolar bazen.

Havaalanına 90dk erken varmak bagajın varsa mantıklı.yetişemezseniz check in kapanabilir

Havaalanında zaten içhatlara gidiceksiniz (iç-dış bir mi bilmiyorum izmirdekini) sonra tabelalar gösterir check-in nerde uapılcağını. Böyle devlet kurumu gibi bir sıranın arkasında cici hanımlar bekler kuyruk da olur genelde. Orda check in yapcaksınız asıl biletinizi alcakdınız.

• Check in yaptıktan sonra uçağınızın kalktığı kapı ya yönelirsiniz kapının kapanış ve uçağın kalkış saati yazar koltuk no ile birlikte

. Üstünüze el çantanıza sıvı şeyler, ve gıda almayın, keskin şeyler almayın. Oldukça sade takılın ne varsa bagaja verin. Takılarınızı takmayın iki kez çıkartıcaksınız, işkence oluyor. Bir kemerle cüzdan deli ediyor bazen insanı.

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver yaa gidince öğrenirsin, rezil olsan nolcak.. kim tanıyor ki orda seni.. rahat ol :D

0|0
    0|0
    • Sevgilime rezil olmak istemiyorum

• bileti aldınız mı

0|0
    0|0
    • Check in yaptırmadım ama aldım bilet

• biletle birlikte kalkış saatinden yarım saat 40 dakika önce hava alanına gidiyorsun check-in yaptırıyorsun o sırada bavul varsa onları veriyorsun, uçak kalkmadan 15-10 dakika önce anons yapılıyor falan yere gidecek yolcular şu bölüme gelmeniz rica olunur diye, gidiyorsun uçağın kapısını açıyorlar biniyorsun bu kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...