Lise sona geldim her sene farklı sınıfa attılar bu nedir böyle !!

Arkadaşlar lise 1e ilk başladığımda çok zorladım alışamadım liseye zor geldi yavaş yavaş alıştım geçtim sınıfımı başka okula gittim lise2ye geçtik bölüm seçtik işte sınıflar ayrıldı farklı sınıfa attılar lise2deki sınıfım çok iyiydi hemen alıştım herkes iyiydi lise3 geldim tm bölümlerini karıştırdılar rezillik yine farklı insanları görüyorsun şimdi son sınıfım bambaşka insanlar doldu anlamıyorum neden böyle sınıf mevcudu 35 kişi ders dinleyen kimse yok eski sınıfımı özledim . Tm bölümündeyim diğer tm bölümüne geçmek istedim diğer sınıftan biriyle konuştum karşılıklı değişelim dedi tamam dedim müdür yardımcısı yok olmaz öyle şey diyor napıcam ben bu sene çok çalışmam lazım dersime sınıf tüm bozuk . Bu sene kazanıp gitmem lazım çünkü ailemin durumu kötü .

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yüksek yerde tanıdıklarım var de.

0|0
    0|0
    • Birader dalga geçme allah aşkına çok zor durumdayım

• Eğer velin müsaitse konuşsun müdürünüzle. Okula gitmek istemiyor derslerinden soğuyor. Benim oğlumun geleceğini düşünüyorum sizde bu konuda müdürü olarak üstünüze düşeni yapın desin.Bide bağış falan yapsın 20-30 lira tamamdır. Ciddiyim.

Yükleniyor...