Çatlak kuş yumurtasından yavru çıkar mı?

zebra ispinoz kuşlarım 3 yumurta yaptı 5 gün önce ve bu bildiğim kadarıyla 5-7 kadar yapıyorlar bende acemiiym bugün kafese yuva malzemesi koydum kuşlar malzemeyi yuvaya taşıdılar ama yumurtalar alta kaldı bende yumurtaları altan çıkartmak için yuva malzemelerini dışarı çıkartım ve altaki 3 yumurtayı dışarı çıkartım baktımki yumurtalaar büzgibi ve 1 tanesi nokta kadar çatlamış...

soru: 1. yumurtalar soğuk yavru çikarmi dişi kuş sürekli otoruyor ?

2. çatlak yumurta yavru çikarmi? not:yumurtanin sarisi akmamiş sadece nokta şeklinde çatlamiş...

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• benimde kanarya vardı şimdi güvercin besliyorum sen o yumurtaları öyle koy onlar tamsayıyı yapınca yatarlar ve hiç oynama huzursuz olurlar yatmazlar sadece yem ve su ver catlak yumurta ondan cıkmaz yinede belli olmaz kuşlarırn yumurta sayısı 6 da olabilir 2 de olabilir belli olmaz ama fazla ilgilenme

0|1
    0|0
    • Yorum icin cok tskler kardes peki 5. gün oldu neden 3 yumurtada kaldi hala yumurtluyacakmi ? ve bu ciftlerim ilkkez yumurtluyorlar yavru iken aldim ve büyüütmşu anyumurtladi 3 tane ama soguk yumurtalar disi oturuyor

• Kardes saolasinda peki son sorum: Hafif nokta Catlamis yumurtalardan biriis Noktadada kirmizi leke var kan gibi ama Inanki NOKTA KADAR

• cıkacağını sanmıyorum iğne ucu kadarda olsa olacağını sanmıyorum ama yinede altında dursun belli olmaz

gün say 11 veya 15 gün icerisinde cıkar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...