Dışarı çıkamaz oldum.. :(

kızlar geçen hafta koleston koyu kahve saç boyası aldım. boyayı yıkadıktan sonra kurutmamla saçımı hayatımkın şokunu yaşadım. Zifiri siyah olmuş saçlarım. Dışarı çıkamaz duruma geldim alışamadım bu boyayı akıtmanın bir yolu olmalı :( eski saçlarım karameldi. Simsiyah dolaşıyorum resmen :( koyu kahve boyalar hep mi böyledir _? ne yapacağım ben şimdi :(

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Siyah saç candır.

Nefis durur.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• siyah elbisede giyin iyi kamufle olursun geceleri

0|0
    1|0
  • kapanmanı tavsiye ederim :)

0|0
    1|0
  • ne güzel işte gothicler gibi olmuşsundur :D =)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • siyah saçlı kızlara bayılırım inş seni yolda görmem de etkilenmem:D

0|0
    0|0
  • çık kızım çık bişi olmaz :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Soran arkadaşım bana ulaşır mısın

0|0
    0|0
  • Keşke açık kahve veya çikolata kahve alsaydın. Yıkadıkça açılır diye düşünüyorum olmadı biraz zaman geçtikten sonra kuaförde rengini açtırırsın

0|0
    0|0
  • bol bol yıka badem yağı sürüp ya da papatya sür güneşe çık açar renginii

0|0
    0|0
  • Onun rengi 1-2 haftaya aciliyor merak etme...Ben salak gibi koleston siyah boyayla boyamistim sacimi gecen sene.. benim yaşadığım şoku düşün:D bir de tenim bembeyaz cok garip olmustu

0|0
    0|0
    • ayyy sen mi ben miii. aynaya bir baktım. ŞOK. rengi açılırken alacalı bulacalı birşey olmaz umarım demi ? :(

• Ama zift siyahı olmuştu öyle böyle değil :/

• benmde öyle işte zift siyaah :(

• Kuaförlerde boya akıtıcılar var. Bir kuaföre git ama saçın biraz yıpranacak o yüzden bakım uygula.

0|0
    1|0
  • haaamını buldun mu gılını arama dıyebosuna dememısler madem karamel sacın var nıye boyyuyosun kafana göre bnce elleme yoksa yanar hepten eve tıkılırsın

0|0
    1|0
  • koleston oğun renk verir:Dakmazda alış saçlarına

0|0
    0|0
Yükleniyor...