Ev arkadaşının çekmek :(

Şu an sevgilimle ayrıldık 1 bucuk yıldır birlikteydik. cinsellikte yaşadık aynı evde yaşadık. ev arkadaşım hakkında son senede insanlar şöyle böyle davranışları var diye beni uyarıyorlardı. son zamanlarda iyice arttı sürekli eve erkek arkadaşı geliyordu sevgilim kızdıgı için ben tanışmadım onlarda odasına geçiyordu cocugu hıc gormedım. okulun bitmesine son 2 ay kala sevgiliminde kulagına gitti ve bizzat şahit oldum eve gelen tum erkekler farklıydı arkadaşım o..ymuş cok üzüldüm ve uzaklastım ama aileme birşey diyemıcem ıcın aynı evde yasamaya mahkum kaldım 2 ay ıkı yabancı gıbı gezdık. ama eve gırıp cıkan erkekler benım hakkımdada laf cıkartmıs :(sevgilimin arkadaşlarınında kulagına gıtmıs herkes sevgılımı sıkıstırır oldu. bızım okul bıttı dagıldık sevgılım oranın yerlısı ve bana mesaj attı senı sordular hala hakkınızda laf dolasıyor o kızlar takıldıgın ıcın suclusun gıbısınden hakaretler etti ve bitirdi :( neden hep insanların hataları yzuunden uzuluyorum ve o kız Şu an sözlu evlenicek cok mutlu sözlüsünün tabıkıde hıcbırseyden haberı yok. o kadar üzgünümki onların arasını bozmak ıstıyorum sevgilimde suclu benı tanıyor neden hala sucluyor :((

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler saf çünkü bir tane enayi bulmuştur.Senin sevgilinede yazıklar olsun insan sevgilisine sahip çıkar.Seni gözden çıkaranı düşünmeyeceksin bile.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgilin haklı bence neden dersen şimdi bak kurunun yanında yaşta yanar senin mantıken o evden ayrılman lazımdı suç sende Çocuk napsın allah bilir arkdaşları bak senin kinin evinden şu şu çıkmış deseler off lan çok kötü birşey ya allah kimsenin basına vermesın ama sız anlamıyorsunz ıste

0|1
    1|0
    • son 2 ay kalmıştı okulun bitmesine. arkadasları hep dıyordu senınkının evıne şu girmiş bu cıkmıs dıye ama sevgilim biliyordu durumu yani bende sorun olmadıgını. dayanamadı artık ama aylar oldu bitti okul hala hakkımızda laf dolasıyormus cocuga gelıp soruyorlarmıs. cok zor bır durum benım ıcınde sevgılım ıcınde o kız sımdı cok mutlu bız mutsuzuz

• ara bozmak olmaz ya hata sendede değil kız arkadasşındada hata insafsızca yargılayanlarda boşver sen takma kafana

1|0
    0|1
  • İlgin erkekler ne kadar dedikoducu olmuşlar mahalle karılarını geçmişler*hiçmi başka ugarşları yok kimseyi dinleme*et.

0|0
    0|0
    • kurunun yanında yaşta yanıyor. ve beni tanıyan insanın milletin lafına bakması beni cok üzdü. gidip o kızın mutlulugunu bozmak istiyorum zor dayanıyorum

• ya bırak boş işleri pislik pisliktir. istediğin kadar yıka fırçala bok boktur, afedersin altının üstünede zıçsan boktur. Erkekler diyorum çok dedikoducu olmuşlar sii ett sen kendinden eminsin ya, dünya sana kötü dese boş. sen kötüsün ya dünya sana iyi dese boş.

• salla gitsin ! dünyada erkek mi yok

0|0
    0|0
  • adadm teklif edip hemen kabul edersen olacağı bu olur ki,mdir necidir bilmiyon tabi sana mustak olsun

0|2
    1|0
  • Bak kardeş hiç bir erkek çekmez böyle şeyleri altta yazmışlar erkek arkadaşın sahip çıkmalı felan düşün şimdi erkek arkdaşının evine hergün farklı kız girip çıkıyor sen ne düşünürsün ?

Hani bir laf var bana arkdaşının kim olduğunu söyle sana kim kim olduğunu söyleyim...

Sende milletin gözünde oru..'sun dahada öyle kalırsın hayrlı olsun..

0|1
    1|0
    • ev arkadaşımın ne işler karıştırdıgını bile bilmiyordum ve bunu sevgilimde biliyor. okulun bitmesine son ıkı ay kala bız ogrendık durumu farklı erkekler oldugunu. bişey yapamadım ama tabikide adım çıktı. bende mılletın gozunde oyle kaldım erkek arkadasım oranın yerlisi oldugu için cok zor durumda kaldı kucuk bır yer zaten. yani bir insanın suçu benim üstüme yıkıldı sevgilimde kaldıramıyor millet gelip kızlar nerde diye soruyorlarmış haklı cocukta.

• zaten haksız demiyorum. ama benim oyle bir insan olmadıgımı biliyor. genişlik konusu değil bu bir insanı suçsuz yere yargılamak

• Çocuk sonuna kadar haklı Suçsuz yere yargılamak değil beni ilgilendirmez

Kızlar Ne Diyor 9

• çok zor bir durum Allah yardm etsn..iyiler de kaybeder bazen unutma

1|1
    0|2
    • hiç bir suçum yokken insanlar ne kadar cabuk iftira atıyorlar :(

• valla güven meselesi senn sevgilin sana sahıp çıkmalıydı

• zaten benim oyle bır ınsan olmadıgımı bılıyor ama hep ınsanlar sızın hakkınızda konuşuyor zamanında takıldıgın insanlara bak benı ne hallere düşürdün falan diyor ama insan 2 sene aynı evde yaşadıgı ınsanı bıle tanıyamıyormus

• Dedikodulara aldırış ediyorsa bitmiş bir ilişkidir zaten, hayır gelmez. 1 buçuk yıl gibi bir süre zarfında seni tanımış olması lazım. Bunların sadece bir dedikodudan ibaret olduğunu bildiği halde terk etmesi çok abes. Hadi diyelim dedikoduları kaldıramıyor zaman seni o evden uzaklaştırmak için elinden geleni yapabilirdi.. Başka bir ev arkadaşı bulabilirdiniz veya başka bir eve çıkabilirdin. En kötü yurda giderdin. Ayrılmak için pekte düşünmemiş anladığım kadarıyla. Ama gerçek şu ki o evde yaşaman hakikaten doğru değil.

0|0
    0|0
    • dedikodulara aldırış değil onların laflarına inanmıyor ama dedikoduları kaldıramıyormuş. ve ben artık o ilde değilim konunun kapanması gerekiyorken kapanamıyor. ve beni milletin lafından bıktıgı için bıraktı. 2 ay kaldı okulun kapanmasına diye çokta takmadım bu kadar başıma bela olup hayatımı etkiliceni bilemedim sevgilimde o zaman cok takmadı hatta. gidip o kızın sözlüsüyle arasını bozmak istiyorum şuan o kadar cok sinirliyim

• yurtda kalsaydin .ailene soyleseydin keske iyi bir kiz degil diye .sana bisey yapcak degillerdi sonucta

0|0
    0|0
  • Sevgilin seni sevseydi boyle yapmazdi,kizginligi ofkesi sevgisini asan bir adam da senin isine yaramaz..seni birakacagi yere seni korumasi gerekiyordu,o bu iliskiyi bitirince sen de o kiz arkadasinmissin gibi gozuktun buyuk ihtimal,seven adam bunu yapabilir mi sevdigine?

0|0
    0|2
    • dedim zaten sen şuan o kıza değil bana o... diyorsun dedim.

• Adam olsa arkanda dururdu sevgilin.

0|1
    0|2
  • güven yoksa olmamış o ilişki

0|0
    0|0
  • Sevglin seni seviyor olablr ama bnce cok karaktrli gelmedi bana kusura bakma

Bir madem rahatszdi bir care bulup bir ev ayarlayablrdi soncta yerlisi diyrsun iki arkanda durmaliydi ama bunu zaten kac erkek yapar orasida mechul

0|0
    0|0
  • bence sevgilinle barışma unutmaya bak evlenseniz bile acaba buda onun gibi mi diye düşünücek mutsuz olucaksın

0|0
    0|0
  • Demek ki sevgilin seni tam anlamıyla tanımamış.

0|1
    0|2
Yükleniyor...