Hicmi düşünmez aile çocuğunu

21 yasima geldim bugün yine doğumgünüm ve bugün yine sabahtan kalktim giyindim annemde uyanıkti hicgel kkızım doğumgünün kutlu olsun demedi. Calisiyorum bütün gün simdi eve geldim kiz kardesimde bir facebooktan mesaj atmis doğum günün kutlu olsun diye noluyor dedim yani... ayni evde yaşıyoruz insan bir arar bari yok mesaj attı normal mi bu? Sonra patronum sordu ee ne hediye aldin diye ailenden.. ailem simdiye kadar hiç hediye almadi bu zamana kadar ne diyeceğimi bilemedim.. uzun zamandir bir hediye almadi baba ama o almis bana sasirdim. Kendimi ailem tarfimdan değersiz hissediyorum. Moralim bozuk. :(

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah başka dert vermesin kardesim bunlar dert mi ya benm yıllardır dogum günümü kutlayan yok bunlara sebep ailemlemi küsücem ya dogum günü kutlamak nedir illa cok sevdildiğini merak ediyorsun haber verme dısarı cık onlar arıyana kadar seni eve gitme bak bakalım seni ne kadar sevdiklerini gör bunlar boşşeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uzulme başka zamanlarda hatırlarlar doğum günün kutlu olsun allah uzun ömurler versin

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun ama aldırma böyle şeylere bence aynısı benim başıma da geldi. Ben artık pek umursamıyor

0|0
    0|0
  • Üzülme yalnız degilsin geçen ay benim de doğum günüm vardı ailem hatirlamadi facebook tan arkadaşlarım kutladı bu arada nice senelere iyiki doğdun :-D

0|0
    0|0
  • tatlım sen sevgiye aç kalmışsın

Ve İyi ki doğdun

İyi ki bizimlesin...

0|0
    0|0
  • Amaan tırt taktığın şeye bak benimkilerde hatırlamıyor ne olmuş .Nice senelere kuzum :)

0|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak ya benimkini daha hayatım boyunca kutlamadılar :))

0|0
    0|0
  • boşver dogum gunun kutlu olsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yuh yani buna mi üzülüyorsun ?

0|0
    0|0
  • Biz de dogum gunu kutlamiyoruz ne yani iplemiyor muyuz birbirimizi? Sacma takintilar bunlar.

0|0
    0|0
  • bugün benim de doğum günüm facebook hesabım yok annemden başka hatırlayan da olmadı tüm gün en yakın arkadaşlarımlaydım yine hatırlamadılar söylemedim bende üstelik bırak hediyeyi kötü haberler aldım onlardan.İnsan üzülüyor tabi ama takılmamak lazım yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Bende 2-3 senede bir dogum gunumde ailemden hediye alırım nolmus yani. Hem dogum gunu haricinde onlar sana birseyler alıyordurlar hersey hediye degil.

0|0
    0|0
    • Onun haricindede hicbirzaman hicbisey almiyorlar almadılar simdiye kadar

• Onların evinde yasıyorsun annen baban seni düsünüyordur. Her aile dogum gunune onem vermez. Bu seni sevmedikleri dusunmedikleri anlamınada gelmez.

• değer bitek doğum günü hediyesiylemi ölçülüo demesinler nolcak? önemsiz şeyler bunlar

0|0
    0|0
    • Insan birkere olsun bir hediye alir.

• hediye dediğin nedir be gülüm çık çarşıya ailenin yerine sen kendine hediye alıver nolmuş yani önemli olan ailenin yanındasın ya gerisi boş

Yükleniyor...