Kapat

Çok Tatlı bir çocukla şu anda durumumuzu okuyun lütfen :*

arkadaşlar ben birinden hoşlanıyorum .daha yeni başladım bir okula lısse.ilk gün iyiydi hiç konuşmadık.sonra 2.gün benim önümde oturuyodu.1.tenefüs bana dönüp sen çok iyi birine benziyosun dedi.saol dedim.gülüştük.ayrıca çok tatlı bir çocuk.bugün 3 gündü yine konuştuk ben öğretmenleri falan sordum anlattı .bana bakarken gözünün içi gülüyo.sonra bugün bir kız geldi sınıfa ama büyük 1 yaş konuştular falan ama sevgili gibi değillerdi.sonra son derste saat kaç dedim.söyledi yine derslerde falan hep bana bakıyo kaçamak kaçamak ben ondan hoşlanıyorum yarında telefonunu almak istiyorum nası alsam nası çıkarım onla benden hoşlanıyormu değerlendirmeleri hemen istiyorum.ltfen cevap verin ha bide bir kız geldi dün bu çocuğa kağıt verdi bugün yazı yazması içn bide kalem sonra 2 kere falan istedi kalemle kağıda odunsun salak falan yazmışlar bnde çok kötü olmuş ya dedim güldüm o da güldüm sonra kağıda elinden aldılar arkadaşıyla top yapıp ona attılar o da onlara attı .nası olcak ya bn onla çıkmak istiyorum.

Güncellemeler:
yani benden hoşlanıyormu

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığın cidden çok hoş bişeymiş. sen daha tek kelime etmeden sen iyi birine benziyosun dediyse seninle ya arkadaş olmak istiyodur ki bu durumun sonu sevgili olmaya kadar gider. :) sen de onunla konuş iyi görünüyosun de arada sonra bırak biraz da o sana desin mesela iyi görünüyosun ya da başka güzel söz de olabilir. telefonunu almak istiyosan benim kız arkadaşımın bana yaptığı taktiği söylicem sana bende işe yaradı tabi ben de ondan hoşlandığım için bilerek yedim. telefon alcam bakabilirmiyim de o da vericektir bak napacaksan yaparsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• keşke tatilden çıkmasaydık diyenler :DDD

0|0
    0|0
  • Cool story bro.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmazmı ya sana aşık anasını satım:D

0|0
    0|0
  • ya benim olursun ya da kara toprağın diyeceksin karşısında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalama ilk adımı erkek atsın bekle.

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor gibi ama onun adım atmasini bekle...

0|0
    0|0
  • 30 yaşında lise öğrencisi böyle olur işte muhabbete bak :D

0|0
    0|0
    • napıyım anca böle soruluyo kardeşim :D

• ama çocuk fena yani görsen sende sorardın :D

• kağıt topu savaşı dedin ya isterse ilah olsun farketmez gerçi tipik lise muhabbetleri iyiki lise öğretmeni değilim :D

Yükleniyor...