Takımınızın lısanslı urunlerı dısında sokaktan herhangı bır urunu alırmısınız?

ben asla almam karaborsadan bılet almak gbı lısanslı olmalı bence ya sızce sjnkdsşfjs

0|0
721

En İyi Erkek Görüşü

• almam ama bizim milletimizde o bilinç yok. hala maç çıkışı her yer işportacı dolu oluyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Takımım için hep Gs store gibi yerlerden alırım,Öle bazı satılan yerlerden falan almam alcaksam orjinal alırım.Maksat takımızıza katkımız olsun renktaş. :)

1|0
    0|0
  • MAddi duruma bağlı birazda o eğer takımını çok seviyor onunla ilgili bir şey almak isityor fakat maddi durumu buna izin vermiyorsa orjinal kupa bardak yerine pazardan da ürün alınabilir çokta sakınca görmüyorum bunda, ama maddi durumu yerindeyken lisanslı ürüne yönelmiyorsa dalarım kafa göz :D

0|0
    0|0
  • Lisanslı olmayan ürün almam.

Sadece arabanın arkasına koymak için Beşiktaş atkısı almıştım, onu da mı lisanslı alayım mk :D

1|0
    1|0
    • bende almam benım arabadakı aksuarlarım bıle lısanslı ya ben taklıte karsııym herseyde bu boyle asla ama asla taklıt almam ındırımı bekle daha ıyı:D

• Şahsen korsan kitap, cd vs almışlığım var ama takımımla ilgili bir şey almışlığım yok.

Aslında orijinal ürün de almadım şimdiye kadar.

Aslında takım tuttuğum da pek söylenmez :)

Ama almayı düşünürsem orijinalini alırım. E dış görünüş falan filan işte.

0|0
    0|0
  • Kartal yuvası dışında başka yerden ürün almam ama takımımın yanında olmak için bilet bulamadığımda karaborsadan aldığım çok oldu.

0|0
    0|0
    • ya karaborsadan alınmaz ama sebebı kac mıslı fıyata satıyorlar gs ı kullanıyorlar ben oneden dedm yoksa sahte bılet olmadıgını blıorm

• o adamlar kulübün talep ettiği parayı verip biletleri almışlar zaten kulüp kazanacağını kazanmış gerisi beni ilgilendirmiyor.

• sen blırsın:D

• yok geçen gördüm şirinevlerde yolda formalar satıyorlar Gs formasının arkasında alex yazıyordu :DD

0|0
    0|0
  • Hiç formam falan olmadı benim yav =)

0|1
    0|0
  • Store dışında almam.

0|0
    0|0
  • geçen seni sosyete pazarında görmüşler, forma beğeniyormuşsun:)

0|0
    0|0
  • alırım

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıların lisanslı diğerlerinin kolpa alması taraftarıyım.

0|0
    0|0
    • medium hemen biter zaten. kendim medium giydiğimden biliyorum .

xlarge zaten insanla hayvan arasında olanlara göre.. o da konumuz değil :)

hem bak kartal yuvasında bayanlara göre formada yapılıyor artık. sana alalım ordan .

• ahaha oldu sana gs dan alalım:D

• Duruma göre alırım tabi, onlar bizi düşünüp kıyak geçiyomu ? sezon açılışlarında bile parayla giriyosun stada :) bir forma 100 küsür lira ohaa diyorum burası avrupa değil, asgari ücretin nerdeyse 1/6 'i kadar kimse kusura bakmasın alırım arkadaş :)

0|0
    0|0
  • ben lisansssız almıyodum hiç bir zaman.ama son şike olayından sonra almıyorum

0|0
    0|0
  • bende lisanslı ürünü alırım da sen karaborsa bilet isanssız olmuyor ki

0|0
    0|0
  • ben aldım bir kere pişman oldum abla :D

0|0
    0|0
  • sadece sahte cakmak almısımdır onun dısında asla

0|0
    0|0
  • Gençlerbirliğinin bütün ürünleri sokakta pazarda bakkalda çakkalda markette...;)

0|0
    0|0
  • Lisanslı ürünler artık almıyorum ...

0|0
    0|0
  • evet alırız.

0|0
    0|0
  • Hangisi ucuzsa onu alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7