Ne yapmalıyım, yanlış mı düşünüyorum?

2 yıllık evliyiz bugün ben izinliydim eşim de gece çalışacak ikimizde gündüz evdeydik yani.Çok yakalayamıyoruz ikimizinde evde olduğu zamanları birlikte evimizde vakit geçirelim istedik..Sabah herşey iyi güzeldi sonra tartıştık ailesiyle ilgili bir konu yüzünden normalde çok büyük kavgalarımız olmaz bizim ama bugün ki tartışma kavgaya gitti ikimizde sinirlendik ben dahada uzamasın diye bilgisayarı alıp bir köşeye çekildim sakinleşmek istedim ama kırdı beni gerçekten üzdü.. Hele ki sebebin onun ailesi oluyor olması beni daha da çıldırtıyor. İkimizde eğitimli kültürlü insanlarız ama ailesine laf geçiremiyor bazen işte.

Neyse normalde 8 de gidecek işe 1 saat önce bana hiç bişey demeden giyindi çıktı gitti, gidiyorum bile demedi..Suçluymuşum gibi sanki bastı gitti adam.Çok zoruma gitti durdukça sinirlendim.Gece boyu yalnız kalıcam arar herhalde, ararsa açmamayı düşünüyorum beni üzdüğünün farkına varmalı.Yanlış mı düşünüyorum sizce?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yerde kavgayı bitirmeyi düşünüyormusunuz yoksa iki tarafta geri adım atmazsa sonuna kadar götürüp önce ızdıraplı bir yaşam ardındanda ayrılmayı mı düşünüyorsunuz ?

E hadi ama kardeşim, birlikte hayatı paylaşmak demek uzlaşmak demektir. Sevgi demek anlayış demektir. Alttan almasını bilmek gerekir, ilk adımı atmasını bilmek gerekir. Değer mi sevdiğinle böyle huzursuz yaşamaya mutlu olabilmek var iken ?

Eşinde şimdi kafası o olayda senin gibi sinirlidir. İşe kafasını veremiyordur.

Hadi şimdi onu ara "Seni çok seviyorum bilmeni istedim" de ve kapa.

İnan ikinizde daha iyi hissedeceksiniz.

0|0
    0|0
    • Evden çıkmadan ben çıkıyorum dese bile sarılırdım gerçekten ama öylece çıkıp gitti üstelik mesaisine 4 saat vardı daha..Bişey demeden çıkması üzdü beni sanırım bu yüzden arayamam :(

• Peki inatçı keçiler siz bilirsiniz. Ama bilesiniz ki inatçı keçiler için hayat daha sinirbozucu, evlilikler kavgalı, ilişkiler kısa ömürlüdür. bunu neden kendinize yapıyorsunuz ki ?

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek adam dengeyi kuracak.

0|1
    0|0
    • Dengeyi kurmayı öğrenene kadar olan bize olacak :/

• Öyle değil işte..Ömrümde gördüğüm en saygısız ve laf anlamaz insanlar ailesi.

"Burası benim çizgim ileri geçemezsiniz ilerisi benim özelim" den anlayacak insanlar değiller ki.

• haddini bildirecek işte erkek ailesine

• İkinizde çocuksunuz... Keşke büyünce evlenseydiniz...

Bu tür kavgalar gayet normaldir. Bence, en hiç sesini çıkarma. Saldırıya da geçme, barışmak için çaba da harcama. Sadece sabırla bekle... En doğru yol bu bence.

0|0
    0|0
    • Çocuk değiliz ya demeyin öyle 25 ve 28 yaşlarımız..Sesimi çıkarmayın ararsa açmayım diyorum işte?

• Sonra işler sarpa sarmasin?

0|0
    0|0
    • Ama çok kırıldım ve bunu anlamsı gerek.

• Siz kafi ları bu yüzden anlamıyorum birşeyler yapma yontemleriniz tamamen bizden farklı her şeyi dolaylı yollardan anlatıyorsunuz arasa aç ve kırıldığını soyle

• her ikinizde saçmalıyorsunuz hay ben böyle evliliğe

0|1
    0|0
    • Hayır kötü değil evliliğimiz aslında :(

• kötü değil en ufak şeyde tartışıyorsunuz ailelerden dolayı aile ayrıdır eş ayrıdır bunu bilmiyor galiba eşin bunun bilincinde olacak öyle yuva kuracaktı

• hemen boşamalısın bence telefonuda sakın açma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...