Sabaha kadar uyuyamadım :(

Fatih Terim'in aptallığı futbolcuların laabali yüreksiz oyunları beni kahretti çok üzgünüm dalga geçenler çok acıtıyo lan yüreğimi .. kendime gelemiyorum napabilirim ?

Güncellemeler:
2 aşktan da acı çekiyorum bir taraftan kız bir taraftan GS 2sininde Allah belasını ... :@@@

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Yakın olduklarıma biraz takıldım ama genel olarak üzücü bir durumdu.

0|0
    0|0
  • olur arada böyle bu kadar takma

1|1
    0|0
  • Ben de uyuyamadım.

0|0
    0|0
  • aman bosver ne takıyorsun ben sadece bırlık degılız dıye uzuluyorum elalem ustumuze guluyor

0|0
    0|0
  • Bu kadar çok takmayabilirsin.

0|0
    0|0
    • beklemiyordum böyle bir sonuç ama :( tam en mutlu günlerimden birini yaşayacakken hayatımın en kötü günü oldu kabus gibiydi gece 3 tane rüya gördüm dalga geçiyorlar eski sınıf arkadaşlarım

• laf söylemek için demiyorum sizde 2006da manchestera 6-2 yenildiniz . 0 puan cvektiniz bjk 8 -0 yenildi avrupada basarısı yok bunlar rezilliğimiz

• Kaybetmek rezillik değil.

• takma canım boşver

0|1
    0|0
  • GALATASARAY TÜRKİYEDİR boşver

0|1
    1|1
  • Fenerbahçeliyim ama dün gece galatasarayı tuttum üzüldüm sonuçta avrupada bizi temsil ediyor. Herşeyin hayırlısı

0|0
    0|1
    • sağol tuttuğun için tutmayanlar laf etmem hakları var dalga gecmeye

• Ama onlara dalga geçme hakkını vermiyor. Sonuçta bir türk takımı yabancı takıma karşı oynuyor

Erkekler Ne Diyor 8

• galatasraylı değilim ama şu an fırsattan istifade GS ile dalga geçenlere üzülüyorum kaybeden Türk futbolu kafa basmıyor bunların

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım kardeşim ama Türk takımlarına saygımız sonsuzdur Real Madrid gibi bir takımın karşısına çıkmak bence asıl zaferdir kenardan laf edenlere bakma ama maçı izlerken 4. golden sonra stadın boşaldığını görmek beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı galatasarayı tutanların yarısı güçlü olduğu için tutuyor takımın yanında bile olmuyorlar biz liverpoldan 8 tane gol yedik diye maçı kapattık mı ya da staddan çıktık mı son dakikaya kadar bağırdık takımın bu kadar ağır bir yenilgi almasını ben taraftarlara bağlıyorum stad boşalınca futbolculardan beklenti kalmadığını belirttiler haliylede futbolcular kendilerini saldılar farkettinmi umutun golüne Fatih Terim dahil sevinen olmadı millet takım tutmak için tutuyor Galatasarayı sizin gibi gerçek taraftarlara karşı saygısızlık olsada ben yinede Galatasarayı canı gönülden tebrik ediyorum konuşanlara bakma sen hiç parmağı kesildi diye elini koparanı gördün mü ? Galatasaray bekleneni vericektir meraklanma sen kardeşim :)

0|0
    0|0
    • stadı boşaltanlar zaten popüler kültür kurbanı her takımda olan zengin bağırmayan ezik elit kesimdir . En iyi taraftar BJKte ama biz GS de iyi işler yapıyoruz tribünlerde ...8-0lık maçtan sonra bjkliler 2-3 sene kendine gelemedi ben de 1 sene toparlanamam

• sağol bu arada desteğin için

• Burak bence artık oynamamalı resmen takımı 10 kişi oynatıyor

0|0
    0|0
  • altı üstü bir spor .. ne diye bu kadar karartıyorsunuz hayatınızı anlamadım

0|0
    0|0
  • valla şu 1 hafta hayattan soyutlamak istiyorum kendimi. ama diğer şikecilerin ne söyledikleri umrumda bile değil. benim hazmedemediğim şey 1-0'dan sonra takımın oyundan kopması, real madrid'e teslim olmamız. ulan hala şaka gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • nickin çok güzelmiş kardeş

0|0
    0|0
  • üzülme 6-1 bir daha yenilmezsiniz real madride eminim bundan

0|0
    0|0
  • en kötü gün bugünse bugün de GALATASARAY

0|1
    1|1
Yükleniyor...