Nasıl inandırabilirim annemi?

Arkadaşlar ben azeriyim.Üniversiteye hazırlanıyorum. Türkiyede eğitim sistemi nasıl pek bilmiyorum ama burda üniversiteye hazırlananlar hocaların evlerine gider. öyle hazırlanırlar. Benim bir sınıf arkadaşım var oldum olası sevmem zaten. Aynı öğretmenlerden ders alırız. Geçen gün öğretmenin biri evde küpesini kaybetmiş. Bu salakta gidip benim çaldığımı söylemiş. O gün yatmadım sabaha kadar ağladım. Ama ıyıkı öğretmende inanmamış ona. Bende yemin ettim bidaha bunla konuşmicam diye. Sonra geldi ağladı. Kimse beni sevmiyo. Arkadaşım yok diye. Üzdüğüm herkesten özür diliyorum. Sende affet beni dedi. Bende affettim. Ama unutmadım yaptıklarını tabiki. Bu seferde gitmiş diğer öğretmene benimle arkadaşımın testlerin cevabını netten bulduğumu söylemiş. Öğretmen anneme söylemiş. Annemle fena kavga etttik artık izin vermiyo ders almama. Kaç gündür ağlıyorum yaa. Nasıl inandıra bilirim annemi?Rezil oldum zaten.Annem affetsede bidaha insan içine çıkamamki :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım Türkiye de eğitim sisteminin nasıl olduğunu bizde hala çözebilmiş değiliz.Ama burda üniversteye hazırlanalar genelde dersaneye giderler ya da özel öğretmenden ders alırlar.Şu kişiliksiz arkadaşına gelince evet ona 2. bir şans vermekle gerçketen hata etmişsin.Ama eğer insanladan utanmaya başlarsan o kazanır onun istediği olur.Öğretmene gelince duyduğu her boka inanan o heriftende ders alma derim daha kendine faydası yok ondan daha kaliteli öğretmenler bulabilceğinden eminim. :)

0|0
    0|0
    • ama zaten annem izin vermiyo artik uniye hazirlanmama :(

• annem varken benim ne hakkim ne hukukum yok!

• peki sana bir yöntem söyliycem ama saçma gelebilir.Bir süre bu olay senin psikolojini bozmuş gibi davran ne biliyim ddelirmiş gibi davran abartmadan tabi.Gülme,konuşma,tuhaf davran elinde sonunda senn istediğini yapıcaktır. tabi bu ters de tepebilir

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye'deki eğitim sistemini biz de çözemedik, her sene değişiyor. Bir türlü oturtamadılar sistemi. Arap'ın yağı gibi, nerelerine süreceklerini şaşırdılar.

0|0
    0|0
  • Allah bu yolda yardımcın olsun , bizde çalışıyoruz ablalarda çalışabilirsin

0|0
    0|0
  • Türkiye'de eğitim sistemi mi var. Neden biz hala göremedik :S

0|0
    0|0
    • bizde de yok zaten.hocalarin evinde ders calisiyoruz.

• Sabırlar sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annenle yuz yuze konusamiyorsan, ona arkadasinin kotu davranislarini da ekledigin icten bir mektup yaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...