Ailemin benden beklentisi ne ? Uzun

jinglee
KAç gündür bunu düşünüyorum. Yaz tatilimi evde geçirdim. aslında çalışmak istyordum ama kaldığımız yer turizim ağırlıklı olduğu için ve ailem hotelde çalışmamı istemediği için acıkta kaldım. Çalışmayı bende isterdim ama olmadı. Oteli ailem istemedi, bir kaç cafe'ye başvurdum ama onların da elemana ihtiyaçı yoktu. Bende yaz tailinde hep evdeydim. Ailem yoğun çalışıyor pazar günleri hep birlikte denize gitmek dışında bir faaliyetimiz olmadı. Sıcak havadan dolayı akşam yemeğinden sonra çıkıp dolandım 9-11 gibi.. eve hiç geç gelmedim. okulda da başarılıyım. Erasmusa gittim geldim. derslerim iyi İstanbulda okuyorum. İngilizce almanca ve ispanyolca konuşabiliyorum. cok iyi derece de hemde. AÇık öğretimden de okuyorum. orda da alttan dersim yok. Tatilde kursa gitmek istedim ama kücük yer de bulunmuyor. Evde hep temizlik yaptım, ailem eve geldiğinde yemek hazırdı. kıyafetler ütülenmiş, evin tozu alınmıştı hep. ama şimdi tekra istanbula ayrılmadan önce kavga ettik. Ailem baan boş bir insansin hep evdeydin,i evde bir bok yaptığın yok zaten hep cıktın gezdın bir çalışmadın diyerek kafamın etini yedi durdu.. İstanbula varınca da bitmedi sürekli arayıp yazın iş bul kendine şimdiden, eline diplomayı alınca birşey yapamıcaksın kocayi mi bekliyorsun diyor . Anlamadığım nokta şu : benden ne istiyor olabilirler. gerçekten boş bir insan mıyım ? yaptıklarımı neden görmüyorlar ?
Ailemin benden beklentisi ne ? Uzun
5 Cevap