Kankam - Yengemiz - Ben :S

Selam,

iki kankam var. ikiside evli. A kankam B kankamın eşiyle devamlı yatıyor. İçince de hep bana anlatıyor. Her defasında yapmamasını söylüyorum. A kankamın eşi de durumu öğrendi. Gelip bana dert yanıyor. B nin de öğrenmesi yakın diye düşünüyorum. vay arkadaş...ben nerelere gidem. Ne yapmalıyım. Bunca yılın hatrına arklığımı mı bitirsem. Yoksa göz göre göre birbirlerini yemelerinimi beklesem.

Güncellemeler:
Tanıyan çıkar neme lazım. Gizlendim şimdi.

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• sen yer altında sığınacak,saklanacak delik ara. Onlar artık kendi aralarında kavga,gürültü ne halleri varsa görsünler. Sen ortalık durulunca çıkarsın sığınağından:D Olan sana da olmasın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen kendine dikkat et derim ben !

0|1
    0|1
  • arkadasın evlı oldugu halde nasıl boyle yapabılıyor sasırdım dogrusu ve senhıc sesını cıkartma onlardan uzak dur bence

0|1
    1|2
  • sen kendini kurtar kanka ayağı g*öt ayağı dememişler boşuna :)))

1|1
    0|0
  • Yuh dedim yani

1|0
    1|1
  • bence sen hiç karışma ihaleyi sana kaktırırlar hep beraber günah keçisi olursun

0|1
    1|2
  • nasıl yaptıklarımı anlatıyorlar

0|0
    1|1
  • Dünyanın çivisi çıkmış.

1|0
    1|1
  • Hİç bulaşma bence,işin boku çıkmış resmen.Bence uzak tut kendini sonra sen suçlu olursun..

0|1
    0|0
  • Oha abi entrikaya gel

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu kez küfür etmiycem .

3|1
    1|2
  • milletin çkünün derdi seni germesin dostum bırak ne halleri varsa grsünler. Sen uyarını yapmışsın gerisi onların bileceği iş

0|0
    1|1
    • B ile sohbette yüzüne bakamıyoum. Kendimi suçlu hissediyorum.

• Eminim

• Peki öyle diyorsan öyle olsun ama yinede senin suçluluk duymanı geektirecek br durum yok ortada

• kusura bakma ama sen yanlışı en baştan yapmışsın.. iki samimi dostun var ve bunlardan biri diğerinin eşi ile yatıyor sende bunu bildiğin halde diğer dostuna anlatmıyorsun.. kusura bakma ama siz dost most değilsiniz.. eğer dost olsaydınız birincisi A kişisi B nin karısıyla yatmayı bırak yan gözle bakmayı bile geçiremezdi aklından.. hadi diyelim geçirdi ve sen bunu bildiğin halde söylemedin.. o halde sende dost falan değilsin arkadaşım.. şöyle düşün aynısı senin başına gelmiş olsaydı sen en yakın arkadaşının bunu sana söylemesini istemez miydin ? dostum dediğin adamın en yakın arkadaşları tarafından boynuzlanması sence daha mı iyi olurdu ? söyleyecek çok şey varda neyse tutuyorum kendimi... sen git o arkadaşınla konuş ve anlat sonrası onların bileceği iş.. madem dostun o halde dostluğunu göster.. uzak durmakla dostundan bir şeyler saklamakla dost olunmaz.. gerekirse dokuz köyden kovul ama doğru söyle yinede..

0|0
    0|0
    • Direk cinayet. İyi tanıyorum. Her defasında tamam bırakıcam diyor. 1 hafta sonra tekrar..

• ve sen hala bu kişiyle dostsun öyle mi?

• Arkadaş sen kötü olucan bu işin sonunda ben sna diyim. Biliyodu söylemedi, söyledi boşandık sonu gelmez. Sen dr nasibini alıcakksın bence, üzgünüm.

0|1
    1|0
  • haberin yokmuş gibi davran birader namus meselesi!

0|1
    1|1
  • Hemen kaç oradan

0|1
    0|0
  • Olayı fazla kurcalayıp , burnunu sokmaman senin için iyi olacaktır.

0|1
    1|0
  • Bırak yesinler birbirlerini :D o kadar derdimiz var hangibiriyle uğraşalım

0|0
    1|1
  • bu adam senide gözüne kestirir söylemedi deme:)

1|0
    1|0
  • bos ver karisma sen onlar yakinda grup seks yaparlar

0|0
    1|1
  • s**tiret p**evenkleri

0|1
    0|0
  • A kankan biri ile yattığını mı yoksa B ile yattığını mı biliyor ?

B neyi öğrenecek ?

0|0
    1|1
Yükleniyor...