Bugün Galatasaraya saldırganlar real madridi yenebilir miydi cok merak ediyorum?

Bu sene kötü başlangıç yaptık bu gerçek ama bu kadarda düşmanlasmanin alemi yok!

Herkes kendine baksın bu arada kimse demesin sizde olsanız sevinirdiniz yerimizde Milli duygularım buna müsade etmez.

Seviyeli yorum kimseyle kavga edecek değilim hic

Bu arada lafım herkese değil bizi destekleyen tum arkadaslara Teşekkürler

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçeliyim ve dalga geçmedim çünkü Fenerbahçe de çok büyük bir ihtimalle yenemezdi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Öncelikle Galatasarayın dünkü aldığı sonuç utanç vericidir karşındaki Realde olsa Münihte olsa Kendi sahanda 6 tane gol yemenin mazereti olamaz fakat Galatasaray bu utancı unuttulur ve o bu utancı başarıya çevirir peki avrupadan şikeci damgası yemiş takımlar o utançlarını unutturabilecekmi?

Gerçekçi olsunlar şu anda Avrupa tecrübesi en iyi olan geçmişte avrupada en başarılı olan ve Türkiyenin en iyi kadrosuna sahip olan takım Galatasaraydır bu durumda dalga geçmenin bir manası yok ama gidip Akhisara 4-1 yenilirsek gelsinler her türlü sözü söylesinler

1|0
    0|1
    • bızımde toparlamamız gerek dunku skordan memnun kalmadım ama ne olsa olsn yabancılara bırlık olmalı dıye dusunuyorum

• Bize şikeci diyene kadar önce kendi geçmişine bak sizin bu yaptığınıza yüzsüzlük denir geçmişte şike yaptığı kesin olarak bilinen bir takımın taraftarı olarak nasıl bu kadar rahat konuşuyorsunuz anlamıyorum madem yenilgilerden gidiyorsun tarihini iyi bil yimpaş yozgatlarden falan aldığınız 4 gollü mağlubiyetleri öğren öyle br diyorsun ki gs sanki tarihinde hiç 4 gol yememiş.

• O zaman türkiyede şike suç değildi bunu sende biliyorsun malatyalı futbolculara teşvik primi olarak kulübün tarafından bir şahin parası verildiğinide çok iyi biliyorsun sen kendini kandırma asıl. Alın bütün başarılar sizin olsun.

• sapına kadar bjk li olarak gs adına üzüldüm hangi takım yabancı takımla maç yaparsa desteklemeyi ne zaman öğrenecez merak ediyorum?konuşmaya geldimi milliyetçiyiz derler ama gs yenilmiş sevinirler

1|0
    1|0
  • Real Madrid yıllardır avrupada futbol oynuyor. Hemen hemen her takım tarihinde mutlaka real madridle karşılaşmıştır. İlk kez avrupada bir takımı kendi sahasında 1-6 bir rekor sonuçla yendi madrid. Bana göre şu anda avrupadaki en başarısız takım madride karşı galatasaray oldu. Ayrıca araştırmadım belki madrid değil tüm avrupa takımları ilk kez deplasmanda böyle büyük farklı bir galibiyet almış olabilir.

0|1
    1|0
  • o nasıl bir savunmadır allah aşkına o eboue futboldan nasıl para kazanıyor 168lik oyuncunun üzerine atladı 168lik oyuncu yıkılmadı bu yerlerde kıvrandı bide utanmadan hakeme bile baktı bir ara bu nasıl bir varlık çözemedim yemin ediyorum benim oyuncum olsa dünyanın hakaretini etmiştm ona :d

0|1
    1|0
  • Galatasaray kesinlikle haketmediği bir mağlubiyet aldı. Defans evlere şenlikti. Engin BAYTAR' ın ilk 11 de başlamış olması Galatasarayımızı zaten idam sehpasına çıkarmış oldu. Real Madrid' in büyüklüğünü bilmeyen yoktur. Böyle bir defans 4 lüsüyle 6 tane yemek bence yine de şans. 10 bile olurdu maç devam etseydi. Futbolda herşey mümkündür. Geçen yıl Real Madrid tarihinde 2 dakikada 2 gol sadece Galatasaraydan yedi. Dün 6 attı. Rövanşta bakarsınız biz 3 atarız. Drogbayı sakatlayan pepenin taktiksel davrandığını da unutmamalıyız. İleride top tutamadık ve maçı kaybettik. Bu defans ile şampiyonlar liginde hiçbir şey beklemiyorum. Bari averaj takımı olmasak.

0|0
    1|0
  • C.Ronaldonun 6. golden sonra baş parmağını emmesi çok manidar. en güzel koreografisi buydu..!

0|0
    0|0
    • al işte sana senin gibi satasmıyacagım cok gıcıksın

• Bilmiyorum dostum hangi takımlısın ama biz 6 yediysek sizin 16 yiceginizi çok iyi biliyosun onun için boş konuşmaya gerek yok fb daha arsenali yenemezken biz her yendigimizde kupa fırlatıyodu beşiktaşı konuşmaya gerek yok orjinal adı 8taş klavye delikanlılıgı yapmayalım

• Taraftar olmak deplasmandaki ağır yenilgilere bile atkı açabilmektir. Evindeki mağlubiyetlere sırtını dönüp sahayı terk etmek değil! -çArşı.

• Fazla alınganlık gösteriyorsunuz bence bazı galatasaraylılar fener veya beşiktaş yenildiğinde nasıl tepki veriyorsa bazı fenerli ve beşiktaşlılarda bu tepkiyi vermiştir birazcık dalga geçilcek tabi ki de takılacaksın rakip takım taraftarına bu işin zevkli yanlarından biri de bu değil mi.

0|0
    0|1
    • Tamamda yabancilarda alay edicek bizle

• sonradan fark ettim :)

• Hangi mahkeme bizim şike yaptığımızı tescilledi Uefa bize cezamı verdi?Böyle boş iddialarla anca kendinizi kandırırsınız Mehmet Ali Aydınlar bugün canlı yayında şikeyi nasıl örtbas etmeye çalıştığını anlattı biz 4 yedik ama sizin rüyanızda bile göremeyeceğiniz başarılarada imza attık

• Aynen öyle. Biz sike yüzünden men edilmedik. Onlar takımımıza utan diyorlar ama kendilerine bir baksinlar

0|2
    1|0
  • yenemezlerdi tabiki fakat futbolun içinde şakalaşma,dalga geçme ve kızdırma olmalı.Yoksa bir esprisi kalmaz.

0|0
    1|1
  • yenebilir miydi bilimioruuum ama böyle de yenilmezdi.. arenada..55 000 kişinin önnde başnda imparatorrrr drogba şınayderr muzlera..neyse 6 ı üstü 1 maç

0|0
    0|0
  • 6-1 yerine belki 5-2 falan olurdu sonuç :D

0|1
    0|0
  • burada asıl sorun dün kimin maç yaptığı değildi. dün bir türk takımı hepimizi temsil ediyordu. ben bir fenerbahçeliyim ama yedikleri her golde içim cız etti. kendi takımım gol yemiş kadar üzüldüm. o laf atanlara gelince, onlar hala gs ın formasının üzerindeki ay ve yıldızı göremediler. sorsan milliyetçidir hepsi

0|0
    1|0
  • Dün maçı izledim Fb liyim. Gs yın kaçırdığı her golde içim gitti. Ama bu kadarda olmaz ki ya. Bütün dünyaya reklam etti bizi. Adamlar deplasmanda en fazla gol atma rekoru kırdı. Sen Türkiye nin en büyük klüplerinden biriysen 6 gol yiyemessin kardeşim. Rezalet !

0|0
    1|2
    • Saol bende kotuyduk bliyorum ama bu kadarda laf solenmesi hoş değil

• Kotuyduk dedim ne diyim gs i bırakıp fb limi oluyum

• Tabiki hayır ama savunulacak bir yanı yok. Benim kızdığım nokta şu: Dün gs yenildi, yabancı basında Türkleri asfaltladılar , RM Türklere merhamet gösterdi gibi başlıkların atılması. Bu kadar ezilmemesi gerekiyodu

• her zaman peşindeyiz galatasarayın. ama 3 te falan kalaydılar eyiydi:)

0|2
    1|0
  • evimizde 6 tane yemezdik .

0|0
    2|4
  • gsliyim. madrid maçı bir defa oldu ve bitti. şaka yapan arkadaşlarda tabiki yapsın şakalarını.

abartılacak bir durum yok. çaykur rizeden 6 yemedik. zor bir maçtı iyi kötü bir şekilde geçti.

önümüze bakalım diğer maçlarımızı düşünelim

0|1
    0|0
  • Futbol bu bazen Çok atack yapmak Gol attırır ama attıramıyorsada böyle farklı Yenilrsin Önümüzdeki maçlara bakacaz herşey bitmedi Geçen sene Koskoca Barcelona bile 4-0 yenildi olur böyle şeyler...

0|1
    0|0
  • yenemezdi,ama hiçbir fenerli bjklide sizin gibi reali ezicez sahadan silicez,bu gruptan birinci çıkıcaz şampiyonlar liginde yarı final oynucazda demezdi,haliyle demeyecekleri içinde bu kadar dalga konusu olmazlardı anladın mı hanımefendi ?

0|0
    1|0
    • Yok demedimki ben yeneriz ins dedm ne diyim yenemeyizmi diyim sen kendi takımının macina yenemeyis insalahmi dersin

• Yok ben oyle gormedim genelleme yapma bence

• ben futbolla yatıp kalkan insanım sosyal medyayıda çok iyi takip ederim yalan yok yani ;).

• Galatasaray'a saldıranların kuyruk acısı şampiyonlar liginden ihraç edilmelerinde yatıyor.

0|2
    1|0
  • Real madrid-Galatasaray 9 saniyelik kısa özeti link

0|0
    0|2
  • ne saldırıcaz ya ben çarşılı olarak bile keşke yenseydniz diyorum ama işte yıldızlar topluluğu çok zordu .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
    • sanki tarihiniz çok temizde bizim şikeden ceza almamızı söylüyorsunuz devamlı yüzsüzlük denir sizin yaptığınıza önce kendi tarihine bir bak. Kendi takımım adına konuşayım Beşiktaş ibb maçında şike yaptı diyeninde aklından ve futbol bilgisinden şüphe ederim.

• sayılmıyor mesela avarajla şampiyon olmak için 8 atıp hiç yememen gerekirken 8 atıp hiç yemeyip şampiyon olmak gibi değil çünkü.

• yanlış bilgi. o sene şampiyon olmamız için 8 atmamız gerekmiyodu. son maçlar öncesi zaten +2 averaj öndeydik. nerden çıkarıyosun 8 atmamız gerektiğini? ayrıca yine aç bakarsan görürsün o sene ankaragücünün gelenden geçenden 3-5-7 yediğini. lider takımın 8 gol atması mı tuhaf olan yani?

• yemezdi ama bu kadar da dağılmazdı sanırım. biz yenildiğine değil, fark yediğine kzııyoruz

0|0
    0|0
  • Soru anlaşılamadı ... !

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 10

• canım olay zaten real madridi yenmek değil,en başından beri zor olduğunu söyledik.adamların oyuncuları üst düzeyde.ama bazı galatasaraylılar üstüne basa basa söylüyorum sen de bunların dışındasın diğer kendi takımları dışındaki takımların zor günlerine oldukça sevinmişlerdi.açıkçası ben dün akşam gs yi desteklememe rağmen burda bazı özellikle gizlilerin mağlubiyeti unutup Beşiktaşa saldırmalarını doğru bulmadım.

1|0
    1|1
  • Şerefiyle 6 yemek, şerefsizce Avrupa'dan men edilmekten iyidir.

2|1
    1|0
  • Geçin bu Türk takımı ayaklarını. Fernerbahçe ve Beşiktaş Hırvat ya da İngiliz takımı mıydı? Beşiktaş ve Fenerbahçe Avrupa'dan elenice kıçıyla başı yer değiştiren takım 6 yediyse sevinirim!

1|1
    1|0
    • Banlanmak istemiyorum

• Adilikten men edilmektense , 6 gol yiyip oturmayı yeğleriz .

Shsh .

• bizim men edilme nedenimiz transfer görüşmesi bebemmmm şike değil. kapiş! diğerleride benim değil fenerbahçelilerin cevaplayacağı konular :) öğren de konuş : )

• aglama panpa büyüyünce unutursun.

0|0
    0|1
  • hem ne sevmesi yahu senin sorun gibi bir merak bende ki :)

0|1
    0|0
  • Manchester United 6 - 2 Fenerbahçe

Arsenal 5 -2 Fenerbahçe

Sigma Olomouc 7 -1 Fenerbahce

Liverpool 8 -0 Besiktaş

FC Barcelona 5 -0 Beşiktaş

Benfica 7-0 Fenerbahçe

Hayır yani bunu mu yapalım ?

0|0
    0|0
  • Uzaktan atıp tutmak kolaydır .

Başlarına gelmeden , dalga geçerler ancak .

Türkiye temsil ediliyor bu maçta .

Insan kendi milletini küçük düşürecek hal ve hareketlerde bulunursa , bu onun seviyesizliğidir .

Kendileri de yenemezdi .

0|0
    0|0
  • sanal dışında alay eden görmedim. Eskisi gibi dilleri yok.

0|1
    0|0
  • Yok ne yenecekler. Yenilir sonra da bir 6lari var onla teselli bulurlar.

0|1
    0|0
  • Tabi ki hayır bu da soru mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...