Moral bulmak için Trabzonspor'umuzun maçını mı izlesek napsak?

Dün iyi bir takım zannettiğim G.Saray'a çok üzüldüm bir Türk olarak rezil ettiler bizi avrupaya ama bu gece Trabzonspor'un avrupa maçı var morallerimizi yerine getirir mi gassarayın yaşattığı üzücü rendice edici durumu bize unutturacak mı Trabzonspor ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bencede galata dün 6 sfır yenildiye ülkemden soğudum diyebilrim ama hişallah trabzon yenerde moralimiz yerine gelir galata için umutlu oluruz en azından

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• haçen maç perşembe uşağum:)

1|0
    1|0
  • Dün moral bulmak için Galatasaray maçını izledik, baya iyi geldi valla :D

1|0
    1|0
  • Trabzon sporu sevmem ama akşam ki takım rum takımı olunca durum farklı. inşallah kazanırsınız...

1|0
    0|1
  • Galatasaray en azından Real ile yaptı bu kadarda abartmayın yahu !

İç ses = ilk defa 6s'yi savundun Rem :/

0|0
    0|1
  • hala trabzonspor diye bir takım var mı ya ?

0|0
    2|0
  • Bu akşam Rum Kesimi'nde halı saha maçları vardır belki. İzleyecek kanal bulabilirsen izle.

0|0
    2|0
  • maç yarın aksam diye biliyorum.izlemicezde napcaz iyi günde kötü günde takımımizla olalımki taraftarlığın hakkını verelim.

0|0
    0|1
  • bosver gsye laf atanlar once dunyanin en buyk kulubuyle mac oynama sansi yakalasinlarda sonra konusalim

0|0
    1|0
  • moralimizin bozuk olduğunu kim söylediki gayet neşeliyiz

0|0
    1|0
  • bu akşam değil ya, perşembe akşamı uefa maçları.

0|1
    1|0
  • evet izleyebiliriz neden olmasınki

0|0
    1|0
  • iyi bir takım zannettiğin takım geçen yıl yapmış olduğu başarılar görülmezden gelinmemeli ayrıca geçen yıl o stadyumda gs kazanmıştı bu sefer rakip kazandı tabi farklı bir skor gs yle trbzonu bir tutamazsınız ikiside ayrı kullvarlarda sonç olarak puanlı maç kaybetmiş birşeyi yok gs li deyilim

0|0
    0|1
  • birincisi maç yarın ikincisi trabzonsporla galatasarayın kardeş olma sebebini biliyor musun?

0|0
    1|0
    • gasarayla neden kardeş olsun ki bütün furbolcularını çaldı hırsız gs en ezeli düşmanı

• ama kardeşiz diyorlar

Kızlar Ne Diyor 6

• bu şekilde sorular sorup ortalığı karıştırmayın

0|0
    0|0
  • benim keyfim gayet yerinde:DDDDD

0|0
    1|1
  • Geçmiş te birsuru skor varr takımından vazgectinmiki o zaman rezil.olmadinmi :)

1|0
    1|0
  • Rezillikmiş...fb ve bjk men cezasına baksın bence,kimse rencide olması,kimse ezilmedi..ancak ve ancak iyi gün taraftarı ezildi...

0|0
    0|0
  • Gidip siz temsil etseydiniz Gizli !

Ergenleşme !

0|1
    1|0
  • umrumuzda bile değil inan.

0|0
    1|0
Yükleniyor...