Tanımadığınız birinin arkadaşlık teklifini nasıl karşılarsınız?

Otobüste olsun ilk defa gittiğiniz bir ortamda olsun birinin size baktığını ve yanınıza gelip sizi çok beğendiğini veya ve arkadaş olmak istediğini söylese yanıtınız ve tepkiniz ne olurdu

0|0
9|2

En İyi Erkek Görüşü

• tipine cebine bakarlar ikiside tamamsa agizinin suyu akar degilse kaliteli kiz numarasiyla sepetlerler

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben senin o bildiğin kızlardan değilim derdim ahah :D

1|0
    0|0
    • Zaten bildiğimiz kızlardan olmadığınız için sorup öğrenmeye çalışıyoruz sizi bir musubet mi? bin nasihat mı? siz anlatılmaz yaşanırsınız

• çapkınlık olarak algılarım. ama yinede o anki pisikolojim ve adamın samimiyeti etkili olurdu.

0|1
    0|0
  • bu ne hız lan defol derim bu tür insanlar capkın olur bende capkın ınsanları itici bulurum

0|0
    1|0
    • Peki şöyle yaklaşalım ilk görüşte aşk kişi seni çok beğendi ama çapkın değil hatta çekingen ve bir daha seni görme şansı yok bu fırsatı da kaçırmak istemiyor ve şansını denemek istiyor ve cesaretini toplayı yanına geliyor bu açıdan bak birde

• hmmm bu acıdan düşünmemiştim acıkcası

• sonuç çocuk boynu bükük arakasını döner ve defolur

• Böyle bir şeye asla imkan vermezdim.

0|1
    1|0
  • bende rihannayı beğeniyorum gidip arkadaş oluyomuyum :D

0|0
    1|0
  • bas git lannnnn derdim :D

0|0
    1|0
  • Tanışırım.

0|0
    1|0
  • haddini bil yerine don derim

0|0
    1|1
    • bu cevaptan bunumu anlamamız lazım size göre illa size arkadaşlık teklifi edecekler sizinle bir şekilde tanışık olup sizi beğeneler olabilir, ama asla tanımadığınız kişiler sizi beğenip arkadaşlık teklifi edemezler

• zaten benim dünyamda kalabalık olduğundan kaçıp başka dünyalarda hayat arıyorum bir dost :) sana da iyi günler

• kesinlikle reddederim:)

0|0
    0|0
    • "kesinlikle" kelimesiyle yazının sonuna "gülücük" koymandan anladığım kadarıyla sanki kabul edersin ama çaktırmak istemiyor muşşun gibi geldi istemem koy yan cebime :) ah siz bayanlar yokmusunuz

• çocukların böyle şeylere ihtiyacı yok onların okulları dersaneleri kursları var orda yeterince arkadaş ediniyorlar senin gibi içindeki çocukluğu ölmüş insanlar bu fırsatları değerlendirmek istiyor ama ve yine senin gibiler çocukça buluyor

• hayırlısı o zaman

Erkekler Ne Diyor 1

• ben çoooook söyledim yolda tavlamışlığım oldu :))

0|0
    2|0
Yükleniyor...