Daha önce herhangi bir konu için medyumlara başvurdunuz mu, sonuç aldınız mı ?

evet arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim gibi, ben 2,5-3 ay kadar önce bir sorunum için bir medyumla görüşmüştüm, bir uygulama yaptı, ve sorunum söylediği tarihte çözüldü, emin olmak için 10gündür bekliyorum bir kötüleşme yok, ama içimde bir şüphe var, acaba medyumun sayesinde mi isteğim gerçekleşti yoksa sadece tesadüf mü zaten olacağı varmıydı diye düşünüyorum, gerçi pek olacağı yok gibiydi ona başvurduğumda imkansız bişey istiyyordum, ama son zamanlarda öyle şeyler oldu ki imkansız değişim şey kucağıma geldi.. şimdi çok mutluyum..

sizin ya da bir tanıdığınızın başına böyle birşey geldi mi hiç ?

gördünüz duydunuz mu yani böyle şeyleri ?

lütfen ciddi cevap verin.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• medyum mu? Allahın izin vermediği hiç bir şey gerçekleşemez. medyum dediğiniz de etten kemikten insan cinlerden yardım alır çoğu ya da öyle imajine edilir ancak dolandırıcnın önde gidenidir hepsi de...

0|1
    0|0
    • yanlız yapılan şey asırlardır alimlerin yaptığı bir çalışmaydı, bende zamanında havas ilimlerinde kendimi birazcık eğitmiştim ama bazı konular hariç muvaffak olamamıştım..

yapılan uygulamayı zaten ben istemiştim, cinlerden ya da diğer varlıklardan alınan bir yardım ya da büyü değildi yapılan uygulama,

dualar ve ayetler ile yapılan bir vefk çalışması idi,

sözle dua etmek gibi yazılı bir dua olarak düşünebilirsiniz, istenilen şey Allah (c.c.) tan istenir yine..

• vefk de olsa İslamda kabul görmez vefk de bir çeşit büyüdür. en güzel dua aracıya gerek olmadan ellerini Rabbine açıp yaptığın duadır. Yazılı dua çeşidi olsa bunun için havas ilmini Allah doğuştan kalbimize veriridi hepimiz vefk yapardık. medyum dediklerinizin cigerini bilirim ben. Allah kendinden başkasına muhtaç etmesin!

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşım hangi medyumla görüştün ? bana da güvenilir biri lazım

0|1
    0|0
    • sizem mesaj yollayacaktım ama olmadı, arkadaş ekledim, kabul ederseniz mesajla cevap vermek isterim size, unutursam hatırlatın lütfen bana

• baya olmuş yazalı cevabınızı görmedim kusura bakmayın. tekrar ekliyorum isterseniz

• ekleyin bekliyorum

• ilk kez duyuym para lazm bna braz medyuma gtsem olurmu bir duayla iş çzlürmü :D:D:D:D:D:Dd..d

0|0
    0|0
    • sizem mesaj yollayacaktım ama olmadı, arkadaş ekledim, kabul ederseniz mesajla cevap vermek isterim size, unutursam hatırlatın lütfen bana

• ama bn şuan gizliyim beni arkdş olarak nasıl eklebildiniz .

• yukardaki arkadaşa yazacaktım yanlışlıkla size yazmışım kusura bakmayın ya :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...