Kapat

Galatasaray & Real Madrid maçındaki ruh haliniz neydi ?

Beşiktaşa 8taş demeleri,FEDA ile dalga geçip 100 dolar komidin üstüne FEDA yazıp dalga geçmeleri,''Osmanlı Torunlarını yeneceğiz ''diyen vaslui gibi bir takıma karşı Fenerbahçeyi ezmeye çalışmaları,israil bayrağı açmaları,Chelsayi hava alanında karşımaları,cska bayrağı açıp intere başarılar dilemeleri vs vs. bunlardan sonra dünki 6-1 lik skora güldünüzmü gülmedinizmi.Ben açık açık söyliyim normalde hep kendi ülkemin takımını savunurdum ama artık yetti.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler.Kasana giren 3 kuruş için daha haftalar önce Fenerle dalga geçiyordun dün kasana giren paralar bugün gelir tırmalar işte.Keşke siz cıvıtmasaydınız da Tüm Türkiye el ele verip her avrupa maçında birbirini destekleseydi.Üzgünüz cimbom sen haddini aştın...

• Dün ki skora sevindim ...
    A seç
  • Dünki skora üzüldüm ...
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• DİKKAT skor 6-1 değil 1-6 Galatasaray bu skorla bir türk takımının avrupa kupalarında kendı evinde aldığı en ağır malubiyeti alırken real madridde en farklı deplasman galibiyetini aldı.

Soruna gelince bir 8 taşlı olarak çok şükür kendi sahamızda kendı evımızde taraftar onunde boyle bır malubiyet almadık hiç üzülmedim.

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• sinir krizi mode on

3|0
    0|0
  • Profil fotoğrafına Emre Belözoğlu´nun fotoğrafını koyan birisinin gelipte burada Centilmenlikten,Birlikten ya da Türklükten bahsetmesi bana çok garip geliyor senin ne olduğun belli zaten bizim kimsenin desteğine ihtiyacımız yok Drogba´ya muz atarken Eboue´ye maymun derken nerelerdeydiniz diye sormak lazım ama cevap veremeyeceğin için sormanında bir anlamı yok

2|2
    2|1
    • RABİA SELAMI önemli benim için ve emrenin bazı hareketlerini kesinlikle doğru bulmuyorum.Ben müslümanım ve esmerlere ırkcılık yapılmasını aslaaa hoş karşılamıyorum.Ame bunu eşim gsli olmasına ragmen o bile kabul edio emre cok deişti.Ve ben o fotoyu rabia selamı için koydum

• Siyasi görüşe bizde saygılıyız.Fakat konu burda ırkcılık değildi öyle olan yazılarda sorularda benimde emreyi kınadığım cevaplar var konu real madriddi.

• Boşuna ugrasma kuzen anlamazlar :)

• yenilince üzülürüm ama ertesi gün arkadaşlarla gırgır geçmeyi de severim. gs değil başka bir türk takımı da olsa aynı sonucu alırdı bence

4|2
    0|1
  • Diğer takımların geçmişte hangi skorlarla neler yaşadığı, ahhlar, ahesteler vs. umrumda değil. Futbol bu sonuçta, çok kötü oynarsın ve çöküş dönemine girersin bazen. İyi bir takım gelip seni farklı skorlarla ezebilir. Önemli olan -kim hangi takım olursa olsun- hatalarından ders çıkarıp saha içindeki bütünlüğünü ve futbol ruhunu tekrar kazanmak ve bunu hep korumaktır.

4|0
    0|0
  • Evinde 6 yiyip hala konuşunca ezik,birde hala BJK YE laf sokuşturunca Ultra Ezik olunur.

1|0
    0|1
  • Ben galatasaraylıyım, bir maç için gs yi yerden yere vurmak anlamsız, arkasındayız, rakiplerimiz dalga geçmek isterlerse haklıdırlar, çünkü biz de aynısını onlara yaptık zamanında

3|1
    2|0
    • Dalga geçmek değil amacım sadece artık bazı şeyler bitsin siz yaptınız biz yaptık değil bir yerden başlamak lazım Avrupa kendine sımsıkı kenetleniyo bizse birbirimize düşüyoruz.Ben de bugüne kdr hep gsyi destekledim UEFA kupası aldınız gururlandık ama siz bunu bize karşı kullanıp sürekli diğer takımları ezdiniz hemde onların önünde.İster istemez sizinde canınız yansın sitedik yandı zaten :(

• Beyler her takımın türk takımını avrupada destekleyen taraftarıda vardır ama üzülerek söylüyorum her takımında böyle saçma avrupa yenilmesini isteyen taraftarı vardır bunu yapan tek gsde değil fb değil bjk değildir bu ülkemizde olan bişey ben galatasaraylıyım dün gece tabi üzüldüm hatta hala bir spor bültenine bile bakamaz durumdayım ama yapıcak bişey yok geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • renktaşım gslilere kendilerini savunacak bişi bırakmamışsın ahahahah .dd ronaldo ronaldo 3 kişinin içinden geçip muslerayı avladı ahahahah

4|0
    1|3
  • Birileri pes 2013 ün save dosyasını startv ye göndermiş diye düşündüm başta ama sonradan anladım ki yılın futbolcusu ödülünü alırken bir ''thanks to Glatasaray'' ı çok görmemeli C.Ronaldo...

3|0
    0|1
  • gs li değilim skora üzüldüm tabi

ama olacağı oydu bu terim yanlış taktik seçti

real defans yaptı o kalitesine rağmen

gs saldırdıkça golleri yedi

3|0
    0|0
  • sen 6 yediğin maçta beşiktaşa küfür et sonra vay efendim türk takımıyız niye tutmuyorsunuz.

3|0
    0|1
  • Taraftar karşılama işini fb başlatmıştır. Biz 5 yedikten sonra Türk parasıyla kıçını silen chelsealileri sevinçle uğurlayan fenerlileri gördük 2000 yılında I love you Milan pankartlarını gördük, israil bayrağı muhabbetinden haberin dahi yok orada spor kardeşliktir muhabbetine her takımdan taraftar vardı birşeyi bilmiyorsan öğren, biliyormuş gibi yazıpta kasılma buradan bakıpta işin aslınıda öğrenebilirsin link ..

0|1
    1|0
    • Son haftalarda yaptığınız aksa muhabbetini de gördük.Burda yazdıkların yukarda yazdıklarını maalEsef genede eksiltmiyor.Ben vaslui gibi bizi türkiyeyi osmanlı torunlarını yenip ezeceğiz diyen bir takımı savunduğunuzu gözlerimle gördüm ona rağmen sizi destekledim.Eşimde gsli onunla çıkıp her avrupa maçınızı izledim.Ama en son yaptığınız kasa muhabbeti yetti.Ben dün gsyi destekleseydim ve yenseydınız dogruyu sole yıne feneri bjkyi ezici laflar kullancaktınız onlara destek ıcın tesekkurmu etcktnz

• gs batı üst tribün kiiii o sırf eşimle kaybettiğim bir iddia üzerine kombinedir gidip çekirdek yer güler gelirim :)

Fenerbahçe maraton üst hayırdır dövmeyemi gelcen :))))))))

• Kendini kandırma seninde için Galatasaray hayranlığı var herkes gibi :) Espiriye gel dövmeye mi gelcen :))) Sen git akşam yemeği yap bence :)

• 5 yıldız verdim 10 numara yazı olmuş tebrikler

4|0
    1|3
  • =) DÜnya Yansada , Yıkılsada UmrumuzDa mı ? HErşeye FEDA ! ...

3|0
    0|1
    • Fenerliyim ama +1 :)

• =) Dostumuzuda Düşmanımızıda Çok iyi biliyorum .)

• He ya sorma valla bende apraya kıydım kankam bjkliydi o alıyordu bitanede ben aldım.Sizde bize yardım edinde şu Azizi gönderek dostluğumuz daim olsun :D Aziz gitsin de hiç önemli değil bizede maddi yardım eden bulunur elbet :) Bu konuda çarşı bizi anlar zaten :) Zengin bitakım olucağımıza Azizziz ve fakir bitakım olak valla daha iyi bak gene aklıma nerden geldi bu aziz ya off :( :)

• 6-1, ne üzülebildim, ne sevinebildim :)

1|0
    0|0
  • bitsede gitsek :-( modundaydık ..kabus gıbıydı..

3|0
    0|0
    • Öyleydi.Ben 2 ya da 3 yerler diyodum gs için yani yenilceğinizi tahmin ediyordum ama valla beklemiyordum 6

• "Dünkü skora üzüldüm", Galatasaray'ın bahsettiğin davranışlarını ve aynı davranışı sergileyen diğer büyük Türk kulüplerini kınadığım gibi...

2|0
    0|0
  • izlemedim :D

2|0
    0|0
  • Sizde liverppoldan 8 tane yediniz biz bu kadar konuştuk mu neden racon yapıyorsun siz azmı yaptınız fenerbahçe madrid maçında madrid forması giyip bayrak açtı ayrıca hangi türk takımı real madrid ile şampiyonlar liginsde bu kadar maç yaptı biz bundan önce 2 maımızı da aldık uefa kupasını onblardan aldık o kadar eskiye gitmeyelim bundan önce 2 maçtada reali yine biz dize getirdik fenerbahçe ve yahut siz ne zaman real madrid ile maç yapabildiniz ?

1|0
    0|0
    • Siz derken kime dion arkadaşım Allah Allah ben Fenerbahçeliyim.Ayrıca demişsin ya kim daha çok maç yaptı real madridle 6 tane yemektense kendi evimde yapmayayım daha iyi :)

• olabilir zaten onalr biz şöyle ezeriz boyle ezeriz demediki siz dediniz :d

• Genç 8 tane diyoruumm neden 8 yaaa ?

• ben Fenerbahçeliyim.tamam gırgırını yaptım,yaptık hepberaber.taraftar arasında böle kapışmalar falanda dünkü şeyler hoşmuydu aslında baktığınızda.Türkiye nin en büyük 3 camiasından Fenerbahçe ve bjk yok galatasarayda 6 yemiş..Türk futbolunun geldiği noktaya bak.keşke takımlarımızın hepsi avrupada olsun diyeceklerine gs liler yoksunuz vs diyor Fenerli kardeşlerim bak 6 yediniz diyor.kendi aramızda rekabet yaşayıp dışarı karşı birleşmeyi neden beceremiyoruz anlamadım anlayamadım

0|0
    0|0
    • inan bunu hepimiz isteriz ama bu 3 takımında bunu yapmazı lazım baktığında gs de yıllarca bjk yle 8 tas dıe dalga gecti.Vasuli fenerbahçeye yaslui yi falan unutulmuyo işte

• Dünki skora üzüldüm

1|0
    1|0
  • ya real mdrid yha neden 6 gol sylsne .d.d

3|0
    1|3
  • cok kötü olduu

2|0
    0|0
  • Dünki skora üzüldüm ...

1|1
    2|1
  • her takım böyle sonuçlar alabilir. yine de futboldaki tek umut galatasaray.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sonuna kadar katılıyorum.Bu tweetrdaki Fenerbahçe için kasa muhabbeti yaptılar ya ben ilk defa hayatımda avrupaya karşı kendi takımımı savunmadım.Real Madridliydim.İçimden gelmiyordu zaten.Ama evet keşke dediğin gibi ne FB ne BJK ne GS bunları yapmasada bizde kendi ülkemizi savunabilsek tüm dünyaya karşı

2|0
    1|2
    • niye manyagım sayın manyak :DD:.

• Öncelikle kimin Fake hesabıysan bana o hesapla gel böyle başka hesaplar açarak bize laf yetiştirme Emreyi kınayıpta profil resmine tekrardan Emrenin fotoğrafını koymak hiç gerçekçi değil madem Başbanı çok seviyor başka rabia resimleri koysun Dünyada Rabia işareti yapan sadece Emremi var

• Kübrama laf yok o şimdi sana laf yetiştiremez çünki dışarı çıktı ben onun adına yazıyım.Emreyi eskiden yaptığı bir kaç şiddet içerikli ukala hareketinden dolayı kınıyorDUK ama artık düzgün davranıyor ne yanlışını gördün döndüğünden beri burak gibi kendini çimleremi atıyor.Yada engin gibi hakemmi tartaklıyor ya da terim gibi milletin üstünemi yürüyor ?

• Bende ilk defa Avrupa takımını destekledim.Yapıcak bir şey yok daha dün burda gürlüyolardı sizin gibi 6 7 8 yemeyiz en azından diye.Bu şımarıklıkları bitmedikce Türkiye kitlenemez birbirine.

3|0
    1|1
  • İyi gün taraftarı değiliz . Sonuna kadar destekledim takımımı ..

Canı sağolsun Galatasaray'ımın ..

Not : Sende haddini aşma bence !

1|3
    6|0
  • Siz kendinize bakin ben asla boyle fb ya da bjk yenilince sevinmedim aksine arkadaşlarım mac kazansa tebrik ederim. Bu sitedeki birkac kisi yuzunden bu huyumu degismem ben ,Milli duygularım buna musade etmez.

1|2
    0|0
  • Ben en çokta ronaldoyla kıyasladıkları sözde şişme gol kralları burakcığın bir gol atamamasına güldüm. Asıl gol kralı zaten 3 tane geçirdi :)))

1|0
    0|2
    • sorma :)) içkiye vermiştir o kendini :) ama yok ya eşimde gsli burakdan bir cacık cıkmaz demıstı

• Sizin de onlardan farkiniz kalmiyor o zaman. Madridli olun siz yine de GALATASARAYimin yanindayiz biz.

1|2
    4|0
  • evet bunu yapan bazı galatasaraylılar vardı ama hepsini katmayın hepsi aynı değil bize başarılar diyende oldu rakiplerimize başarılar diyende ben dün ne olursa olsun galatasarayı destekledim

0|1
    1|0
    • Bizde yenseydi üzülmezdik ama onlar napardı ? Siz şöylesizin biz böyleyiz alın işte Gsnin büyüklüğü derlerdi bize destek verseydik teşekkürmü etceklerdi ?

• Hayat 6mış onları 1 kenera :D

0|0
    0|0
  • Ahahahahahahahaha der geçerim,sanki diğer kulüpler yapmıyor böyle şeyleri,biz hakkı yeten'e baba hakkı derken ali sami yen'e küfürler eden beşiktaş nerde acaba?

0|0
    0|0
  • Dün ki skora sevindim...

0|0
    0|0
  • galatasaray alışkındır 6 gol yemeye, zamanında biz fenerliler, 6 gol yedirmiştik galatasaya :D

2|0
    0|0
  • sırf eski sevgilim galatasarylı diye ral madridi tutuyodum :D ohhh eski sevgilim kendin umarım bir yerlerden atmıştır :D skoraaaa bayıldımmmmmm galatarasyn g'tü kalktıkça eski sevgilimn egosu daha da tavan yapardı ohh mis :D gebersinlerrrrrrrrrrr yaşasın real madrid !

1|0
    1|2
Yükleniyor...