Hiç kendınızı dipte hisettıgınız zamanlar oldumu kendınızden bile tahamuledemediğiniz zamanlar

arkadaslar yorumlar bekliyorum neler yaptınız atlatmak için veya bu sıkıntılı durumları değiştirebildinizmi şimdiden teşk ederim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• insan içinde bir iş ul kendine ve olabildiğince meşgul olup işe odaklanmaya çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet oldu

İşe başladım, kıyafet tarzımı değiştirdim, kendimi her zamankinden daha çok önemsemeye, sevmeye umursamaya başladım. Monoton yaşantımdan çıkmak için herşeyi yaptım, ufak da olsa değişikliklere yöneldim sürekli..

Etkisi var mı, var, fakat yine de dipte olma hissi mevcut, en azından sabredebiliyorum.

cut.

0|0
    0|0
    • enguzeli zaten kim nederdse desin kendını sevmek guvenmek kendıne

• Evet dibe vurduğumu çok hissettim. Böyle hissettiğim zamanlar kendime "artık gidilecek tek yol yukarı, daha fazla düşemem" derim.

0|0
    0|0
  • Benim her zaman içinde bulunduğum durumu anlattın :D

Çözümünü kendim belirledim.

Açarım Duman ya da A7X veya her hangi bir metal şarkısı, kafa sallarım gitarımı çalarım :)

0|0
    0|0
  • Oldu sikintilardan kurtulamadim

0|0
    0|0
    • ya bende öyleyim inan kurtulmaya calışıyorum ama nafile hayat seni istedıgı yone göturüyor senin istedıgın yone değil

• evet ama öyle biriyok herkes dost gibi görunuyor kuyu kazıyor

• Haklisin seni tanimak isterdim

• eşimden ayrılırken baya bir dibe vermuştum toparlanıyorum ama kendinize zaman ayırmanız yeter

0|0
    0|0
    • haklısın insan nelere gögüs geriyo dimi

• mesela bu çocuk görmeye dayanamıyorum :( baya hazırdım baba olmaya ama ayrıldık hala tam olarak kendimde değilim ama alışıyorum yavaş yavaş

• allah yardımcın olsun ndiyim zor dava haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• palyaco gibiyim

0|0
    0|0
    • bende oyle içme atiyorum herkese mutlu rolu oynarım asla söylemem kimsyee guvenmiyorum artık zamanında çok guvenimi yıktılar. dost bildiklerim

• Hmmmm aynen senin gibiyim

• İki rekat namaz kıl .. Rahatlatır içini

0|0
    0|0
Yükleniyor...