Eşşek arıları nerlerde yaşarlar ?

Arkadaşlar bana bir deney için Eşşek arısı lazım nerede bulabilirim?

Birde normal arıdan nasıl ayırabilirim ?

Şimdi petshopa gidip Eşşek arısı istiyorum desem bana çakma arı verirse deneyimi yapamam

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 14

• Bi eşşek bu bide bal arısı ikisini çiftleştir al sana taptaze eşşek arısı .

0|0
    0|0
  • Eskiden gecekondu evlerin duvarlarında bulunan briket deliklerinde vs. yaşarlardı. Artık pek görünmüyorlar şehirlerde. Ancak biraz kırsala giderseniz sanırım bulabilirsiniz. Ama yakalama konusunda pek bir fikrim yok. Öyle ki kendileri oldukça tehlikeli ve sinirli tiplerdir.

0|0
    0|0
  • Bal arısı büyük sineklere benzetirim kanatlarından dolayı , senin ve herkesin bildiği gibi sarı siyah arılar vardır onlar yaban arısıdır eşek arısı bunlardan büyük olur kalıplıdır :D

0|0
    0|0
  • Ne vereyim abime? :D Nasıl bir deney bu abi yaa... merak ettim şimdi :)

0|0
    0|0
    • abi eşşek arısı dilimi sokacak şişince güzel olacakmıyım olmayacakmıyım ona bakacağız

• eşek arısının dilimi sokmuşlugu vardır.acı hissetmezsin dilin hafiften şişer ama aynı hissi yaşamak istiyosan dilinde.kaynar bir kahve ya da çayın içine 10 15 saniye hiç çıkarmamak üzre dilini daldır.yada diş hekimine git dişi uyusturmak için enjekte ettiği ilacı diline damlatsın aynı his.

• manyah mıyım la ben :D

• eşeklerin yanında0)

0|0
    0|0
  • Adı üstüne eşek arisi. Eşek gibi olurlar kocaman. Kolay kolay yakalayamazsin. Bu mevsimde de zorrastlarsin. Soktuklarinda da soluğu ya hastanede ya da musalla taşında alırsın :)

0|0
    0|0
    • hadi bee :PP tırstım şimdi

• Ari bu en vahsi hayvanlardan birisi. Baş parmağın kadar buyuktr onlar. Sakin cahil cahil sinek yakalar gibi yakalamaya çalışma. Başından ensenden, boğazından filan sokarsa anında hastaneye kos. Gidersin yoksa.

• gitmeden helvavı hazırlatayım ozaman :DD eyw kardeş :D

• ağaç kovukları duvar oyukları gibi yerlerde yaşar eşek arısı açık sarı - siyah çizgilidir bal arısı daha cok koyu sarı siyah çizgili.eşek arıları daha sivri vucutlu bal arıları daha toparlak yuvalarına çomak sokarsan teslim olcaklardır.

0|0
    0|0
  • öncelikle arı toplama ya gitmeden önce eczaneden birtane alerji habı al soktumu alerjinde varsa hastaneye gitmeden ölürsün. sana diyim.

0|0
    0|0
  • incir ağaçlarında çok geziniyo lavuklar orlara bak :)

0|0
    0|0
  • Şehirden neyim çıkman lazım.

0|0
    0|0
  • Oouu birkaç hafta önce bizim eve sürekli giriyorlardı bende yakalayıp dışarı geri salıyordum :D

Öldürme taraftarı değilimdir de

0|0
    0|0
  • essek arısıyla ne deneyı yapıcan asıl merak ettıgım o =)

0|0
    0|0
  • Fındıkzade'de çok vardı, sebebi ise orda fazla çöp-çöplük olması.

0|0
    0|0
  • benim pencerede geçen yıl yuvaları vardı

bakim duruyorsa koloni senindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...