Ev arkadaşı olanlar?

ilanlara baktığımda adamlar yanlarına bayan ev arkadaşı arıyor. nedir bu Allah aşkına amaçları gayet açık. bunları arayan gerçekten böyle kalan var mı?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek elden su gölden neden olmasın biz nelerine denk geldik

1|0
    0|0
    • gerçekten inanılmaz adamların cesareti boşuna değil demekki

• Tabi canım bu sert katman otopsi video ları izleyerek olmadı bu insanları göre göre bu hale geldim. Ne kadar alçalabildiğimize şahit olduğunda hepsi bukadar sanıyosun ama değil dahadası var hep dahadası daha aşalığı

Erkekler Ne Diyor 17

• demekki bu gibi girişimlerden bir takım erkekler çıkar sağlamışki devam ediyorlar. Lafın kısası senin gibi düşünmeyen bayan arkadaşlarda var.

1|0
    0|0
  • Bu kadar bakabiliyorsun değil mi olaya? Bakış açısı bununla sınırlı yani, daha düzenli daha tertipli daha sessiz vs. olacağı için olamaz? 8 sene yurt dışında okudum, her kaldığım evde en az iki tane kız vardı, özellikle kızların kaldığı evleri seçiyordum çünkü temiz ve düzenli oluyorlardı. Bir de kadın erkek eşitliğinden feminizmden vs. bahsediyorsunuz. Ne yazık ahlaklı ve ahlak kurallarına bağlı olduklarını düşünenler sürekli ahlaksız ve çirkin düşünceler içerisindeler. Masumiyet ve insanlık bu ülkeyi terk edeli uzun süre olmuş hemde bunun sorumlusu en namuslu ve en insan olduğunu düşünenlerdir. Bu şekilde düşünmeye devam ettikçe 3. sınıf dünya ülkesi hatta 3. sınıf insan muamelesi görmeye devam edeceğiz ne yazık ki...

1|0
    1|0
    • sen hemcinslerin olan türk erkeklerini iyi tanı ozman. yabancı ülkelerle burayı kıyaslama arkadaşım.

• O zaman derken? Türkleri'de yabancilarida iyi tanıyorum erkek her yerde erkek, bizde bir sıkıntı yok zaten. Sizin düşünce Kapris ve mantığınızda sıkıntı. Yurt disinda turk erkeği yok mu almiyorlar mı? "Yabanci ülke diyerek kendinden soyutladigin yerdeki erkeklerin sizin tabirinizle daha "abaza" olduguna emin olabilirsin. Türkler onların yanında melek. Bunu her iki tarafı gormuş bir "hemcins" ine sor. Aynı cevabı alacaksın.

• erkek her yerde erkek zaten gerisini okumaya gerek yok net.

• Ben kaldım kendileri çağırdı 2 kızla aynı evde kalmak :( nazi kampı gibiydi anasını satım .

1|0
    0|0
  • Kesinlikle vardır.Hatta bir kaç ay kaldıktan adam da ihtiyacını tamamladıktan sonra tak sepeti koluna herkes kendi yoluna

1|0
    0|0
  • Geçen ay ev ilanlarına bakarken benimde ilgimi çekti. İlginç, komik. Aynı şeyi düşündüm bu ilanlarla kız düşürebilir mi bu adamlar diye. Bu kadar çok ilan olunca demek düşüren olmuş ki efsane almış yürümüş dedim kendi kendime.

0|0
    0|0
  • 1 taşla 2 kuş vurmak

0|0
    0|0
  • sen gittin o evlerde kaldın galibaki amaçlarını biliyorsun...ilanı vermiş elaman gelen gelir gelmeyen gelmez...

0|0
    1|0
    • saçmalama aptal sen beni nerden tanıyorsunda böyle bişey diyorsun terbiyesiz. ben erkeğim bayan ev arkadaşı arıyorum diyenden ne bekliceksin sende onlardansın anlaşıldı dangoloz

• hem sananeki öyle olsa bile ahlak bekçisimisin hayret birşey...

• tamm arkadaşım herkesin düşüncesi kendine

• Malesef var. Ev arkadaşı arıyorsan bildiğin birisiyle çıkacaksın.

1|0
    0|0
  • ilgini çekmiş gibi görünüyor.

0|0
    1|0
    • he çok ilgimi çekti Allahın malı

• İyi niyetlisi de var, kötü niyetlisi de var...

İyi ayırt etmek fakat sonuçta Bulundugumuz yer belli :)

cut.

0|0
    0|0
  • adam yakışıklı olsa koşa koşa giderler tipsiz olunca bunlar nasıl insanlar : ))))

0|0
    0|0
  • ilgincmiş hakkatten denesekmi :)

yok beee

0|0
    0|0
  • sevgilisiyle kalan duydum ama normal sıradan iki kişi aynı evde pek duymadım hayret neler olyormuş baksana :)

0|0
    0|0
  • modern insanlar demek yanlarında kalanda var

böyle istek olunca :)))

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım sevgilisiyle kalıyor karı koca gibiler :)

0|0
    0|0
  • onların amaçları belli de. ben bir arkadaşımla kalmak isterim açıkçası evde bir kadın olunca evin hali başka oluyor siz olmasanız evi hayatımızı b*k götürür bizi adam eden sizsiniz:D birazcık yemek yapmayı da bilirse çok hoş olur :)

0|0
    0|0
  • Arasın canım. Sevişmekle cinsel organ eskimez, kendini yeniler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bayanlar beleşe kalmak için her şeyi yapıyorlar özellikle öğrenciler,çok garip bir devrdeyiz.

1|1
    0|0
  • sevgiliyle duydum da böylesin hiç duymadım millet iyice kafayı yedi

1|0
    0|0
  • onlar gecelik arkadas arıyor bence

0|0
    0|0
  • demekki yemek temizlik gibi şeyler için :P:P

0|0
    0|0
  • Güzel fantazi duştan çıkacaksın evde kimse yok sen odana gireceksin adam eve gelecek kapıdan seni seyredecek sonra gelip orda sana saldıracak başta nazlanmalar filan ardından seni sakinleştirip bir güzel becerecek.

0|0
    0|0
    • hmm senin mastürbasyon zamanın gelmiş canım yaaa :)

• off bu çok fena bir durum canım yaa çok kötü senin için.ya burdan açık açık konuşmak istemiyorum eklesene beni bişeyler sorucam

• Profilini gizlersen eklerim

Yükleniyor...