Kemal kılıçdaroğlu Baronların sabrını deniyor, cehape'ye ilaç olamadı partinin başına başkası mı gelecek?

Baro-nlar Kemal Bey’i istemiyor artık. Çünkü Kemal Bey “başaramadı”. Neyi? Erdoğan’ı devirmeyi. Baykal da başaramamıştı. “Gönderdiler!” Sarıgül’ün dertlerine çare, yaralarına merhem olacağını düşündüler. Gizli toplantılar, kulisler, adam ayartmalar... Anlaşılıyor ki sıkıntı var. Neye kalmış parti tüh tüh tüh :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Chp'nin daha doğrusu sol düşüncenin %20 kemikleşmiş oy oranı var onun üzerine çıkmak için iktidara ne kadar küfrettigi dini değerlere ne kadar mesafeli durduğuna göre bir kaç puan artıyor sadece ya da bugün olduğu gibi bütün partiler ile ortak adaylıklar üzerinde ya da güçlü olan muhalefete destek vererek puan artırabilir . Yani kim gelirse gelsin oy oranı %20 den aşağı düşmez maksimum %22 ile arası %26 olur .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baronlar kim polat abi? asdxfc

0|0
    0|0
    • İnan Kıraç, Vehbi koç, Ferit Şahenk, Aydın Doğan anlayacağın para babaları keşke polat abimiz yapsa bu işi...

• bence partinin başına muharrem ince gelmeli ve yine bence bu seçimlerde muharrem ince ankaraya aday olucak diğer seçimdeyse partinin başına gelicek

0|0
    0|0
    • Olabilir mi, o vizyon ve misyonu görebiliyor musun daha genç birisi olabilir mi peki?

• konuşmalarından anlaşılıyoki takım tutar gibi parti tutuyosun

0|0
    0|0
    • Takım tutar gibi parti tutan kişiler olsa olsa cehapeli olur ve şöyle bir söz duydum cehapeli olunmaz doğulur diye şimdi ben mi takım gibi parti tutuyorum yoksa sen ve senin gibiler mi takım gibi parti tutuyor konuştuğun lafa iyi bak sonra yorum yap. Önceden anap a oy veren birisi idim sonra refah ve ak parti şimdi ben mi takım gibi parti tutuyorum yoksa sen mi abuk sabuk konuşuyorsun.

• evet canım baskası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayal dünyanı sevdim..

0|1
    0|1
    • Bundan önceki başakanı görünce dedim bu hayal değil gerçeğin ta kendisi, o kadar attı tuttu kaset olayını çözemediği gibi köşesine çekildi neden sesi çıkmıyor ya da çıkartmıyorlar demek ki partiyi baronlar yönetiyor partinizin hali içler açısı en son ne zaman iktidar oldu acaba sen değil baban bile hatırlamıyordur :)

• Ataların hunlarda acaba tarih kronolojisinde sıralama yapınca Osmanlılar diye 600 lük bir tarihi atlayıp orta asyadan göç eden hunlar çelik-çomak oynayıp bu zamana kadar gelmiş sonra sihirli değnek ile cumhuriyet kurulmuş çok ilginç bir durum adama gülerler. İttihat ve Terakkinin nasıl iktidarı ele geçirdikleri malum bir sürü adam öldürme,masonlarla işbirliği ve ingilizlere peşkeş çekme ve ittihatçıların sonu hep kötü bitmiştir. Müslümanlar zevk sefa diyorsun aç bak Müslüman bilim adamlarına.

• Aksemseddin : ( 1389 1459 ) Pasteur önce Mikrobu bulan ilk bilim adami. Istanbulun fethinin manevi babasidir. Fatih sultan Mehmet’ in Hocasidir.Battani : ( 858 929 ) Dünyanin en meshur 20 astrononumdan biri trigonometrinin mucidi, sinus ve kosinüs tabirlerini kullanan ilk bilgin.Ebu’l Vefa : ( 940 998 ) Matematik ve Astronomi bilginidir trigonometriye tanjant, kotanjant, sekant ve kosekanti kazandiran matematik bilginidir. Keyf zevk sefa içinde yaşayanlar acaba bunları nasıl keşfetti.

• kilicdaroglu da adam mi kardesim ya

0|1
    0|1
    • adam olmadığından yürüyen merdivene tersten biniyor, Fb vefat eden forvet oyuncusuna, başımız sağolsun büyük kaleci idi diyebliyor, İst belediye başkanlığı adaylığı konuşmasında İst olmayan bir ilçe'nin ismini söylüyor ve utanmadan İst çok iyi bilirim diye biliyor, Tayyip Erdoğan gibi sözünün arkasında duran adam diyebiliyor sonra ben sözünde durmayan başbakan ile muahatap olamam diyor saymakla bitmez hangi birisini anlatıyım biyografi kitabı çıkartırım.

• Allahim günah yazmasin ama ben o adamin tipini bile sevmiyon

• o namussuz basbakanınız gıbı chp yı cehape dıye okumuyormusunuz ayar oluyorum hammınaa

0|1
    0|0
    • Sizde Ak partiyi Akepe diye okumanıza illet oluyorum karşılıklı yani adam akıllı okunması taraftarıyım herkez düzgün bir şekilde ifade etmeli bence.

• k harfi ke diye okunur.bunun ıcın Turk dil kurumuna gıtmeye gerek yok

• aynı sekılde b c h f ...

Yükleniyor...