Akşam galatasaray real madrid macı

akşam starda oynanan galatasaray ile real madrid arasında oynanan maca nasıl degerlendırıyorsunuz

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kendi sahasında 6 yiyen bir takımda görmüş olduk acı ama gerçek.büyük takım olmak böyle birşey sen 30 dakika güzel oyna rakibi bunalt bir gol yedin diye hurraa bırak defansı filan komple hücuma çık ondan sonra böyle 6lık olursun büyük takımız demesin takımlarımız lütfen bizim büyük olmak için çoookkk daha uzuunn yollar kat etmemiz gerekiyor.dün gs yöneticisi sedat doğanmıdır nedir atıp tutuyordu reali şöyle yaparız böyle yaparız geçen sene hakem yüzünden elendik reale bu sefer farklı olacak reali geçseydik şampiyonlar ligi kupasını alırdık filan diyordu şimdi ne düşünüyor çok merak ediyorum yöneticiler böyle antipatik mesajlar vermeseler çok daha iyi olur.ayrıca reali geçsen dortmund gelecekti reali 5lik yaptı adamlar :) hayal aleminde geziyor bizim yöneticiler ahh ahhhh.herkes fatih terime yükleniyor bence çok ayıp sallamak kolay çıkın yapın adamın yaptığı içi birinizde görelim kaç tane fatih terim var memlekette adamı harcamak istiyorlar iki günde ayıp ayıp.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Kareografiler çok güzeldi özellikle 4-0 olduktan sonra taraftarın stadı boşaltma kareografisini hayretler içerisinde izledim o kadar insan nasıl öyle organize olmuş şaşılası bir durum .

0|0
    0|0
    • evet turk mılletı daha fazla rezil olmak ıstemedı en ıyısını yaptılar bence o kadar tarafdar destegıne ragmen hayrett ettım

• Maçın özetini izledim koskoca madrid 6 kere atak yapmış! 90dakika'da 6 atak başarısız bir performans!

0|0
    0|2
  • ortada pek değerlendirilecek birşey yok ! :))

madrid ufak bir ter idmanı yaptı.. fazla kasmadı , rahat oynadı , ilk yarım saat nasıl olsa yeneriz havalarındalardı. 6 tane attılar.. 9 tane atmaları gerekseydi 9 tane atarlardı !

0|0
    0|0
  • gol yiyene kadar mükemmeldik. yediğimiz golden sonra maçtan koptuk resmen. ee şampiyonlar ligindeyseniz maç disiplininden kopunca böyle bir sonuç kaçınılmaz oluyor :(

0|0
    0|1
  • Maçlarla pek alakam yoktur ama Real'i tuttum gene.

0|1
    0|0
    • :) nıye real madridi tutu dun pekı ?

• Açıkçası bilmiyorum :/ Yani içimden onu tutmak geldi Galatasaray' ın tarihini pek sevmiyorum ondan olabilir belki :)

• Her Türk takımı gibi 2 gol yedikten sonra dağaldılar. Çabuk pes ediyoruz, hırs yok

0|0
    0|0
    • hırs yok artı takım planı yok oyun kurucusunu tam kullanamıyoruz

Yükleniyor...