Beşiktaş galatasaray derbisinin sonunda neler olur sonuç ne olur sizce?

beşiktaş galatasaray derbisinin sonunda neler olur sonuç ne olur sizce?

malum gs dün real madrid karşısında çok ağır bir yenilgi aldı bu futbol derbiyi etkilermi?

• Ronaldon ile esilopun psikolojik savaşına sahne olur:D
    A seç
  • Beşiktaş cimboma bbeşiktaşkı yaşatır:D
    B seç
  • Derbilerin havası başka olur real maçı ölçü olmaz galatansaray bambaşka oynıyacaktır (esilop ve tüm gsliler şıkkı) :D
    C seç
  • Ne olur bilinmez ama fenerliler için çok keyifli olacağı kesin:D
    D seç
  • Kim alır kim yenilir ne olur ne biter şıkkı:D
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu Beşiktaş hakikaten çok büyüttüldü öyle 3-4 maç kazanmakla son 2 yılı domine eden Galatasarayı yenebileceklerini düşünmek bence çok komik

1|1
    0|1
  • hakemler cinconu itekliyecek arkadan lakin

bu bile yetmeyecek pazar akşamı burnu büyük gs

gerekli dersi alacak

rekor taraftarla.80000 kişi olimpiyattayız!

0|1
    0|0
  • #direnmuslera

Diyeceğimiz bir maç olur heralde drogba'nın da derbiye yetişmesi çok zormuş bu beşiktaş'a avantaj ha bizde de oguzhan eksiği var ama yerine veli kavlak var yokluğunu aratmaz .

0|1
    0|0
  • Dün maç başlamadan dedim gs bugün yenilirse bizim için daha kötü pazar günü daha iyi motive olurlar diye beraberliğin bize yarayacağı bir maç oynayacağız 1-0 olsun bizim olsun biz takımımıza desteğimizi veririz 90 dakika yenilsede yensede bağrımızıa basarız maç sonunda yenilirsekte galatasaraylı arkadaşları tebrik ederiz.

0|1
    0|0
  • maç bjknin stadındaysa eğer 4 olur en az gs bu moralle gol mol atamaz neydi dünkü maç öyle ya bu kadar rezil bir takım görmedim defansta ronaldoyu durduramadılar o dany yeni aldıkları defans oyuncusunu niye almışlar çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Kim alır kim yenilir ne olur ne biter şıkkı:D

0|1
    0|0
  • real arenada 6 attıysa 6 tanede beşiktaş atar çünkü organize beşiktaş 73 bin kişinin önünde coşar

0|1
    0|0
  • Favori Beşiktaş ama onların da Uefa kupası var panpa çok sakat maç afsdfhjkl

1|1
    0|2
  • Ne olur bilinmez ama fenerliler için çok keyifli olacağı kesin ... : /

0|1
    0|0
Yükleniyor...